Kategoriler
Genel

HEMŞİRE AÇIKLADI

Deneyimli hemşire “Hepsinde oluyor” diyerek anlattı! İşte insanların ölmeden evvel söylediği son söz.
Herkesin kesinlikle dinlemesi gereken anı..
Deneyimli hemşire “Hepsinde oluyor” diyerek anlattı! İşte insanların ölmeden evvel söylediği son söz.

ABD’deki bir bakımevinde çalışan deneyimli hemşire Julie, insanların ölmeden evvel söylediği son sözleri anlattı. Julie, anında anında ölüm döşeğindeki bütün insanlarda aynı halle karşılaşıldığını söyleyerek, “Ölmeden evvel anne ya da babalarına onları sevdiklerini söylüyorlar” diye hususştu. Ölüm, insanoğlunun daimi merak ettiği bir husus. Doğal olarak ölen insanlara en yakın şahıslar de hastane vazifelileri ya da hemşireler oluyor. Abd’nin Los Angelas eyaletindeki bir bakımevinde çalışan Julie adlı hemşire, TikTok hesabına yüklediği video ile insanların ölmeden evvel söyledikleri son sözlere dair bilgi verdi.


Ölüm, insanoğlunun daimi merak ettiği bir husus. Doğal olarak ölen insanlara en yakın şahıslar de hastane vazifelileri ya da hemşireler oluyor. Abd’nin Los Angelas eyaletindeki bir bakımevinde çalışan Julie adlı hemşire, TikTok hesabına yüklediği video ile insanların ölmeden evvel söyledikleri son sözlere dair bilgi verdi. Mesleğini sevdiğini bildiren Julie, “Yaklaşık 5 senedir bakımevi hemşiresi olarak çalışıyorum. Daha evvel de 9 sene yoğun bakım hemşiresi olarak vazife yaptım. Toplamda 14 senedir bu işin içerisindeyim ve mesleğimi seviyorum. Bakımevinde ölümü yakın olan hastaların ailesini bu hale hazırlıyoruz. Açıkçası onları biraz da olsa rahatlatmış olmak bana iyi geliyor” dedi. Deneyimli hemşire ‘Hepsinde oluyor’ diyerek anlattı! İşte insanların ölmeden evvel söylediği son söz
“ÇOĞU İNSAN AYNI ŞEYİ SÖYLER”.
Çoğu insanın ölmeden evvel aynı şeyleri söylediğini ifade eden Julie, “İnsanların ölmeden evvelki anları çok ilginç. Ciltleri sararıyor, soluk almada farklılık yaşıyorlar. Hemen anında hepsinin ölmeden evvel söylediği söz de aynı. Annelerini ya da babalarını sevdiklerini söylüyorlar” diye hususştu.
“BAZI YANLIŞ ALGILAR VAR”
Julie, bakımevleriyle alakalı hatalı algılar olduğunu söyleyerek sözlerini şu şekilde noktaladı: “Bakımevlerindeki insanlara kötü koşullarda bakılıyor algısı hatalı. Hem de buraya getirilen herkes de anında ölmüyor. İnsanların bakımevlerini bu şekilde görmelerini doğru bulmuyorum. İnsanların husus ile alakalı daha çok bilgi edinmeye gereksinimleri var.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir