Kategoriler
Genel

HERKES BUNU BEKLİYORDU

Erdoğan paylaşmış olduğu sözlerde “Tarımı su ile birleştirerek barajı ve göleti sona erdirilmiş zirai alanlardaki sulama kuruluşlarını hızla sonlandırarak ekonomiye birleştirecegiz. 830 bin hektar bölgenin daha modern ekipmanlarla sulanmasını sağlayarak üreticilerimize senelik az çok 41 milyar lira kazanç çoğalışı yaptıracağız.

Çiftçilerimize enerjileri uygun ideal ücretlere temin etmelerini hedefliyoruz Genellikle ülkemizin çok fazla potansiyele sahip görüldüğü güneşten enerji imali emeliyle çok büyük paralar harcadık.

Elektrik maaliyetlerinde ortaya çıkan fazlalalıkların çiftçilerimizi zora soktugunun bilincindeyiz. Katma Değer Vergisi azaltarak ile maaliyetlerde azalma yapsak da probleme daha kalıcı çözümler üretmek amacındayız.

Genellikle yapacagımız finansman etkileri ile güneşten sağlanan elektriğin payını hızla çogalmayı hedefliyoruz Hazine faiz etkili kredilerin üst brajını fazlalaştırıyoruz. Böylece çiftçilerimizin ekonomik ihtiycını basite indirgiyoruz. Enerji, sulama ve kredi olayı ile alakadar yaptıgımız bu adımların hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir