Kategoriler
Genel

İKİ EURO

para diyip geçmeyin
Nede olsa İki Euro Deyip..
2 Euro Deyip Geçmeyin Değerinin Kattırılacak Fiyat Biçimlendirilir: varsa Saklayın Gurbetçi Türklerin kim bilir hiç ilgi etmediği hergün Ceplerine giren bir para bugünlerde çok büyük değer oldu.. Bu 2 euro’yu getirene tam 2500 Euro veriyorlar !
para diyip geçmeyin


İşte detaylar Gurbetçi Türklerin kim bilir hiç ilgi etmediği hergün Ceplerine giren bir para bugünlerde çok büyük değer oldu 2007 yılı, 1982 olarak hayatını yitirmiş olan 2 Mona lar fiyatına alıcı buluyor Her gün milyon larca insanın cebine giren 2 Euro ar birtakım durumlarda çok daha değerli ola biliyor. 2007 yılında, 1982 yılında hayatını kaybeden Monaco Prense ve Grace Kelly anısına basılan 2 Eurolar kolek siyoncularda altın fiyatına alıcı buluyor.

, Monaco prensi Rainier III’ün eşli Amerikalı beyazperde ve tiyatro oyuncusu Grace Kelly anısında 20 bin adet basılan 2 Euroların fiyatının 600 Euro’dan başladığı açıklandı. Fransa 3’de yer alan bir habere nazaran birtakım koleksiyoncuların bu özel 2 Euroları alabilmek amacıyla 1500 Euro’yu gözden çıkardıkları kaydedildi. Öte yandan Ebay üzerinden satışa çıkarılan Grace Kelly’li 2 Euro amacıyla tam 2 bin 500 Euro.Koleksiyoncular, Monte Carlo’nun 150. Kurumu anısına basılan 2 Eurolara ise 400 Euro ödüyor. Charles de Gaulleısına basılan 2 Euro ‘ nun fiyatı ise 250 Euro’dan başlıyor. İNTERNET ÜZERİNDEN SATILIYOR EBAY GİBİ SİTELERDEN Koleksiyonların basit bulması amacıyla bu seyrek olan para internet üzerinden satılıyor bu paradan elinde olan gurbetçilerde e bay şeklinde ve başka netten satış ortaya getirilen sitelere koyarak alıcı bulabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir