Kategoriler
Genel

İnanamıyor.

200 Gramlık Parmak Kız Büyüdü!Şimdiki Halini Görenler Maşallah Diyor! Amilia Taylor 284 gram ağırlıkla dünyaya gelen ve tüm dünyayı minicik boyutuyla hayrete düşüren mucize bir bebek.
Bu kadar minik bir prematüre bebeğin hayatta kalması ise annesinin doktorlara söylediği ufak bir yalanla gerçekleşti. Dünyanın en küçük..

Böylece hekimler kürtaj limitini aştığını düşündükleri bebeği kurtarmak için bütünşeyleri yaptı ve başardılar. Dünyanın en küçük bebeği yaşama tutundu. Bebeğin annesi Sonya ise “Ona ilk baktığım andan itibaren yaşayacağını biliyordum” diyor. Hekimler bebeğin gerçek yaşını ise 1 ay sonra idrak etmişlardı. 4 ay hasadetde kaldıktan sonra normal yaşama dönen Amilia Taylor bugün sağlıklı bir biçimde yaşamını sürdürüyor.

Dünya gündemine oturan Amilia Taylor dünyaya geldiği zaman şimdilik 21 haftalıktı. Minik kız çocuğunun bugün hala yaşamda olmasının nedeni ise annesinin hekimlera bebeğinin 24 haftalık bulunduğunu söylemesi. Böylece doktrolar kürtaj limitini aştığını düşündükleri bebeği kurtarmak için her şeyi yaptı ve başardılar. Dünyanın en küçük bebeği hayata tutundu. Bebeğin annesi Sonya ise “Ona ilk baktığım andan itibaren yaşayacağını biliyordum” diyor.

Doktorlar bebeğin gerçek yaşını ise 1 ay sonra anlamışlardı. 4 ay hastanede kaldıktan sonra normal hayata dönen Amilia Taylor bugün sağlıklı bir şekilde hayatını sürdürüyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.