Kategoriler
Genel

İNDİRİM !

Araç sahiplerini sevindiren haber! Benzine indirim geliyor
Sektör temsilcilerinden vasıta sahiplerini sevindiren bir haber daha geldi. Son dakika bilgisine göre, benzine bu gece itibariyle 1.05 TL daha indirim gelmesi bekleniyor.


Brent petroldeki değişimler ve dünyada yaşanan gelişmelerin ardından dinamik bir grafik izleyen akaryakıt fiyatlarında indirim beklentisi devam eder iken vasıta sahiplerini sevindiren haber geldi. Sektör kaynaklarından elde edilen verilere göre, benzine 1.05 TL daha indirim gelmesi bekleniyor.

Brent petroldeki düşüş ardından peş peşe indirim haberleri geliyordu. Son indirimle beraber benzinin litre fiyatı 22 lira 25 kuruşa kadar düştü.

PETROL FİYATLARINDA SERT DÜŞÜŞ

OPEC+ toplantısında üretim artışı yapılmasına karar verildi. Petrol arzının artacak olması ve küresel ekonomiye dair kaygılar petrolde gerilemeyi meydana çıkarıyor.

Petrol fiyatları süratle geriledi. Petrol İhraç Eden Ülkeler Ö’rgütü’nün önde gelenlerinden Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri kış aylarında ağır bir arz k’rizi yaşanması halinde petrol üretiminde mühim artış yapacaklarını duyurdu.

Bu gelişmenin ışığında ABD petrolü 90 doların altına geriledi. Brent petrol ise 95 Dolar seviyelerinde prosedür görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir