Kategoriler
Genel

İZLEYİCİSİNE KÖTÜ HABER

Müge Anlı seyircilerine üzücü haber! Yeni sezonunu dört gözle bekleyen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı ATV ekranlarının reyting rekorlarını kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert programı geçtiğimiz ay sezon finali yapmıştı.Müge Anlı’nın sürpriz evliliğinden sonra program ekranlara veda mı ediyor? İşte detaylar… Şüpheli olayların çözüldüğü ve birçok sosyal sorumluluk projesine destek veren ATV ekranlarının gündüz kuşağı programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in yeni sezonu merakla bekleniyordu. Geçtiğimiz ay nikah masasına oturan Müge Anlı’nın programa devam edip etmeyeceği merak konusu olmuştu. Bütün detaylar ortaya çıktı.

Müge Anlı ekranlara veda mı ediyor?
Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sunuculuk yaptığı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı hafta içi her sabah 10:00’da yayınlanıyordu. Kayıpları bulan, şüpheli olayları çözen bu program 24 Haziran tarihinde sezon finali yaptı. İl Emniyet Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenen Müge Anlı, programa devam edecek mi? İşte detaylar…

ATV ekranlarında program sunan Müge Anlı ve Esra Erol arasında yaşanman gerilimler programlara hatta kanala yansımıştı. O dönem kanala rest çeken ikili, programlarının yeni sezonunun olmayacağını söyledikleri iddia edilmişti. Önceki sezonlarda Müge Anlı ile Tatlı Sert programı eylül aylarında yayına başlar, öncesinden yayın tarihi duyurulurdu. Esra Erol ile Müge Anlı arasında yaşanan gerilim ve Müge Anlı’nın Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evliliği sebebiyle programın yayından kalkıp kalkmayacağı merak konusu oldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon yayın tarihinin henüz duyurulmaması akıllarda soru işareti bıraktı.

Programın izleyicileri internet üzerinden yeni sezonun yayın tarihi araştırmaya başladılar. Ancak hiçbir bilgiye ulaşamadılar. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sevenleri programın yayından kalktığını, yeni sezonun yayınlanmayacağını düşünmeye başladı. Ancak bu konu ile ilgili Müge Anlı ve kanaldan henüz bir bilgilendirme gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.