Kategoriler
Genel

KILIÇDAROĞLU

Kılıçdaroğlu’nun da olduğunu salonda adayını açıkladı! Partililer ayakta alkışladı
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Muhittin Bö’cek, partilerinin cumhurbaşkanı adayını açıkladı. Böcek’in sözleri ayağa kalkan partililer yönünden uzun vakit alkışlandı.


HP ve Millet İttifakı’nda adaylık tartışmaları sürüyor. Adaylık husussu ile ilgili İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adı geçiyor.

Tartışmalar vakitrken, bir açıklama da Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Bö’cek’ten geldi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, genel başkan yardımcıları, parti meclisi ve yüksek disiplin kurulu üyeleri, 81 il başkanı, 973 ilçe başkanı, bayan kolları ve gençlik kolları başkanlarının katılımı ile Antalya’nın Belek Turizm Merkezi’ndeki bir otelde düzenlenen ‘Büyük Örgüt Buluşması’na katıldı.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, partilerinin cumhurbaşkanı adayının Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu söyledi.
“ADAYIMIZ SİZSİNİZ”

Bö’cek mevzuya dair açıklamasında, “Halkımızın pro’blemini biliyoruz. Milletimiz sandığın önüne gelmesini istiyor. Bizim gönlümüzün adayı sizsiniz. Millet İttifakı’nın alacağı her kararın gerisinde ve yanındayız.” diye hususştu.
İTTİFAK KABUL EDERSE ADAY OLURUM’

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı olmaya yeşil ışık yakan Kılıçdaroğlu, “İttifak kabul ederse Cumhurbaşkanı adayı olmamda bir aksilik yok. İttifak liderleri bu husus ile ilgili hiç hususşmadık.” demişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir