Kategoriler
Genel

Kimse bu rakamı beklemiyordu

Emekli promosyonunda yeni dönem! 5.000 TL’ye çıkarıldı, İş Bankası resmen duyurdu, bugünden itibaren… Emeklilere müjde! Zam geldi. Bugünden itibaren 5.000 TL oldu. Tüm emekliler karşılıksız ödeme imkanından yararlanabiliyor. SSK’lı, Bağ-Kur’lu, Emekli Sandığı mensunu emekliler ile dul ve yetim aylığı alanlar yararlanıyor. İş Bankası’ndan resmi açıklama geldi. İlk kez oluyor. Promosyon ödemelerinde bir dönem kapanıyor. İş Bankası emekli promosyonunda tavan ödeme miktarını 5 bin TL’ye çıkardığını duyurdu.

İşte İş Bankası emekli promosyon ödemesi ile ilgili detaylar…Milyonlarca emekliyi doğrudan ilgilendiriyor. Zam yapıldı. Bugünden itibaren ödeme miktarı 5.000 TL’ye yükseltildi. Tüm emeklileri kapsıyor. İş Bankası yeni promosyon kampanyasını duyurdu.

EN YÜKSEK EMEKLİ PROMOSYONU

Maaşını İş Bankası’ndan alan, ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası’nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını 27 Haziran – 30 Eylül 2022 tarihleri arasında İş Bankası’na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 5.000 TL’ye varan promosyon ödemesinden yararlanıyor. Promosyon imkanından yararanmak steyen tüm emekliler internet aracılığı ile ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını bankaya taşıyabiliyor.

EMEKLİ MAAŞIMI İŞ BANKASI’NDAN NASIL ALIRIM?

 

Yeni emekli olacaklar; SSK veya Bağkur’dan emekli olacaklar ise SGK İl Müdürlüklerine şahsen başvurarak İş Bankası’nı tercih edebiliyor. Emekli Sandığı’ndan emekli olacaklar ise, çalışmakta oldukları kuruma verecekleri dilekçede maaş ödemelerine aracılık edecek banka olarak İş Bankası’nı seçebiliyor.Bu işlemlerin ardından yapılması gereken, internet şubesi veya İş Bankası şubeleri aracılığıyla emekli maaşını İş Bankası’ndan almak istediği hesabı belirlemek için talimat vermek ve promosyon başvurusunda bulunmak.Yeni emekli olan kişilerin ilk maaş, ikramiye ve diğer ödemeler adı altında İş Bankası’na gönderilen ödemelerini almak üzere öncelikle banka şubelerine müracaat etmesi gerekiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir