Kategoriler
Genel

KIZINI TERK ETTİ

Kızını Terk Etti
Bir gün mahalle sakinlerinden biri evinin yakınlarında ağlayan bir bebeğin sesini duydu. Bebeğin büyük ihtimalle komşunun olduğunu düşünerek çok aldırmadı.İlerleyen zamanlarda ağlama sesleri devam etti. Ağlama sesinin geldiği evin içersinde kimse görünmüyordu. Ne ışıkları yanıyordu ne de evde bir hareketlilik vardı.

Endişelenen komşular polisi aradı. Polis eve girdiğinde evin boş olduğunu gördü. Evde kalan şahıslar eşyalarını toplamış ve ortadan kaybolmuşlardı. Evde bir tek bebek kalmıştı.Bir yaşındaki kız çocuğu yerde bulundu. Yer pislik içersindeydi ve son derece soğuktu.
Bir gün yan odadan çığlık sesi duydu ve odaya girdi. Odada Liza kalıyordu. Onu görür görmez aralarında bir bağ oluştu. O günden itibaren Inna, Liza’yı ziyaret etti.

Ona oyuncaklar, kıyafet ve mama aldı. Bir gün gene Liza’yı ziyarete gittiğinde odasının boş olduğunu gördü. Hastane yetkilileri çocuğun taburcu edildiğini ve kimsesizler yurduna verildiğini söylemiş. Inna, ufak kızın gidişine çok üzüldü. Onu bulmak amacıyla kimsesizler yurdunu ziyarete gitti. Liza’yı yeniden görünce çok sevindi. Onu evlatlık edinmeye karar verdi. Inna, evlatlık edinmek amacıyla lüzumlu meşru prosedürlere başladı. Kızın velayeti Inna’ya tamamiyle verilmese bile onunla yaşamasına izin verildi. Liza iki yaşına girdiğinde müjdeli haber geldi. Inna bundan sonra onun meşru olarak annesiydi. Fakat bir aksilik vardı. Travmanın etkisiyle ufak kız yemekleri çiğneyemiyor ve yüksek sesten rahatsız oluyordu. Koyu tenli olması nedeniyle Liza kardeşlerinden değişik görünüyordu. Küçükken arkadaşları onunla bu yüzden dalga geçti. Inna ise kızına aldırmamasını ve arkadaşlarının onu kıskandığını söyledi. Bugün buluğ çağında olan Liza güzellik ve beceri yarışmalarında dereceler elde etti. İlk işi ise modellik oldu. Hikâyesi ve modellik kariyeri yardımıyla Liza dünya genelinde ünlü oldu. Biyolojik annesi de bu sayede kızının hayatta olduğunu öğrendi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.