Kategoriler
Genel

KORKUTAN ANLAR

Müge Anlı’nın Programında Yaşandı
Ekranların en çok izlenen programı Müge Anlı’da koku dolu anlar yaşandı. DJ Gezgin olayında canlı yayında sldırı yaşandı. Milyonların önünde açığa çıkan olay herkesi ekrana kilitledi…

Müge Anlı’nın programı 18 Ağustos 2008 yılından bu yana insanlar tarafından severek takip ediliyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sevilen programı ATV ekranlarında yayınlanıyor. Ünlü sunucu neredeyse her gün programda yaşanılan olaylar ile adından söz ettirmeyi başarıyor. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her geçen gün ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı’nın başına gelen kan dnduran itiraflar sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor.

Ünlü isim karşılaştığı zorluklar karşısında her seferinde üstünden gelmeyi başarıyor. Fakat bu sefer canlı yayın birbirine girdi. DJ Gezgin cnayetinde canlı yayına çıkan Fatma’nın damadı daha fazla dayanamadı ve sldırdı. O anlar kameralara yansıdı.

DJ Gezgin lakaplı Mehmet Karahan c-nayetinde canlı yayına çıkan Fatma’nın damadı Muammer, daha fazla dayanamayarak Fatma’ya s-aldırdı. O anlar saniye saniye kameralara yansıdı. Ekipler hemen müdahale etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir