Kategoriler
Genel

KÖTÜ HABERİ GELDİ

Yağan yoğun kar yağışı maalesef kazaya namacıyla oldu .Kötü haberi sosyal medya hesabından açıkladı Yoğun kar yağışına Ankara’da yakalanan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, dün akşam saatlerinde kayan aracını denetim edemeyerek kaza yaptı. Çarptığı aracın şoförünü bulamayan oyuncu, sosyal medya hesabından davette bulunarak “Benim arabama vurup kaçsalardı çok sinirlenirdim. O yüzden aracın hasarını karşılamaya hazırım” diye söyledi Neredeyse bütün Türkiye’yi etkileri altına alan kar yağışına Ankara’da denk gelen Tamer Karadağlı, dün akşam saatlerinde kayan aracını denetim edemeyerek diğer bir araca çarptı. Çarptığı aracın hasarını karşılamak isteyen Karadağlı, sosyal medyadan duyuru yaptı.

“ANKARA CEHENNEMİ YAŞADI, BEN DE NASİBİMİ ALDIM”

Çarptığı arabanın fotoğrafını Instagram’dan paylaşan oyuncu, “Dün akşam Ankara kar cehennemi yaşadı ve bundan ben de nasibimi aldım. Ankara Şimşek sokağın üst doğrultusunda kırmızı Hyundai arabaya kayıp çarptım. Gerçi numaramı yazıp bıraktım ama o kağıt karda eriyip gitmiş olabilir. Benim arabama vurup kaçsalardı çok sinirlenirdim. O yüzden bu arabanın sahibi ya da tanıyan biri kendine iletirse sevinirim. Hasarı neyse karşılamaya hazırım” diye yazdı.

ÜNLÜ İSİMLERDEN DESTEK GECİKMEDİ

Tamer Karadağlı’nın bu anlamlı hareketine ünlü isimlerden de destek yorumları gecikmedi. Ömür Gedik paylaşıma “Bravo valla” yazarken eski rol dostu Pınar Altuğ da “Geçmiş olsun canım, sana yakışanı yapmışsın” yorumunu yaptı.

ARAÇ SAHİBİNE ULAŞTIK

ısa vakit içersinde vasıta sahibini bulan usta oyuncu, yeni bir paylaşım daha yaparak “Geçmiş olsun dilekleriniz amacıyla çok teşekkür ederim. Araç sahibini buldum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir