Kategoriler
Genel

kripto para

Türk İHA ve SİHA’larını geliştiren Baykar’ın, kendi adlarına açılan kripto para, borsa ve benzeri yatırım alanlarında faaliyetinin bulunmadığı duyuruldu. Baykar’ın adını kullanarak kripto para, borsa ve benzeri yatırım alanlarında etkinlik gösteren web sitelerine ilişkin Baykar’dan açıklama geldi.

Baykar’dan meydana getirilen açıklamada “Firmamızın adı olan Baykar, Bayraktar adıyla milli ve özgün olarak geliştirdiğimiz İHA sistemleri ve firma yöneticilerimiz adına kripto para, borsa ve benzeri yatırım alanlarında tarafımızdan yapılan herhangi bir girişim bulunmamaktadır.

İnternette “www.Bayraktartb2.Com” adresi altında ve çeşitli sosyal medya mecralarında aynı adı kullanarak başlatılan sözde kripto para girişimi ile firmamızın hiçbir bağlantısı bulunmamaktadır. Tarafımıza ilişik adları kullanan girişimlerin hepsi hukuken sorunlu, bizleri seven ve güvenen insanoğluı aldatmaya yöneliktir.

Adımızı kullanan tüm girişimlere karşı hukuki süreçleri başlatmış olduğumızı ve tespit ettikçe hukuk önünde hakkımızı aramaya devam edeceğimizi bildiririz.” denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir