Kategoriler
Genel

kupası geri mi alınacak

Survivor 2022 All Star şampiyonunun Nisa Bölükbaşı olması sosyal medyayı ayağı kaldırdı. Survivor tarihinde ilk defa yaşanan bu durumda Survivor yarışmasının izleyicileri boykot başlattı. Yarışmanın ilerleyen sezonlarda ekranlarda olup olmayacağı merak konusu oldu. Bu sezon Survivor’ın şampiyon ismi Adem’i geride bırakarak Nisa Bölükbaşı olmuştu. Final bölümünden sonra Survivor krizi durulmadı. Birçok ünlü isminde dahil olduğu bu duruma sosyal medyada boykot başlatıldı. Atılan tweetler Acun’un mesleğini bitiriyor. Survivor’ın ekranlardan kaldırılacağı merak ediliyor.
Kupa krizi büyüyor 2022 Survivor All Star’da yarı finalde olaylar yaşanmaya başladı. Güçlü isimlerin teker teker elenmesi halkı kızdırdı. Son olarak finale kalan Nisa Bölükbaşı ve Adem Kılıçcı arasında büyük bir farkla hak edenin Adem olduğu düşünülüyordu. Final gecesi kupayı Nisa’nın kaldırması halkı ayağı kaldırdı. Survivor hakkında sosyal medyada boykot ediliyor. Acun’un Survivor yarışma programını ekranlardan kaldırıyor mu? İşte detaylar… Bu sezon Survivor tarihinin güçlü isimlerinin yer aldığı Survivor 2022 All Star’da şampiyon isim Nisa olmuştu Nisa’nın kupayı kaldırması, birçok ünlü isim ile birlikte bütün Türkiye’yi ayağı kaldırdı. Performans olarak sıralandığında Nisa’nın önünde olan birçok yarışmacının olduğunu belirten sosyal medya kullanıcıları, arka planda torpil döndüğünü iddia etti.

 

Sert eleştiriler

Twitter üzerinden Nisa ve Survivor hakkında sert eleştiriler geldi. Atılan tweetler gündeme bomba gibi düştü.Survivor’da torpil iddiası Survivor tarihinde ilk kez açık bir şekilde Nisa’nın şampiyonluğunun torpil ile gerçekleştiğini belirten kullanıcılar Acun’a tepki göstermeye devam ediyor.

Nisa’nın ada hayatı

Nisa’nın Survivor boyunca sürekli uyuduğunu, bir köşede beklediğini belirten kullanıcılar sosyal medyada düzenledikleri fotoğrafları yayınladılar. TV8 kanalı bitti Acun’un sahibi olduğu TV8 kanalını asla izlemeyeceğini belirten kullanıcılar kanalı da boykot ediyor.

 

Acun’un açıklaması

Kullanıcılar kupanın Nisa’dan alınıp, Adem’e verilmesini istiyor. Acun, Survivor yarışma programının yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı merak konusuyken, henüz bir açıklama yapmadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir