Kategoriler
Genel

Maden suyu

Nadir Saraç’a bakılırsa, evde yapılacak birkaç karışım ile zayıflamak mümkün. Sodalı yeşil çay kürü ise hanımların derdine derman olacak cinsten… Ender Saraç’ın önerdiği zayıflatan sodalı yeşil çay kürü merak ediliyor. Her evde kolayca bulunan malzemelerle kilo vermek mümkün. Metabolizmayı hızlandıran ve karın yağlarını kolayca eriten sodalı yeşil çay kürü tarifi ile kilo vermek artık çok rahat. İşte ender Saraç’ın yağ yakımını kolaylaştıran sodalı yeşil çay kürü…

Nadir Saraç’tan sodalı yeşil çay kürü, zayıflamak için mükemmel seçeneklerden biri. Her evde kolayca bulunan 4 malzemeyle zayıflamak artık çok basit. Peki, sodalı yeşil çay kürü nasıl yapılır? Yağ yakımını arttıran ve kilo vermeyi kolaylaştıran sodalı yeşil çay kürü için tanım haberimizde…

Posta’da yer alan habere gore, araştırmalar, yeşil çay içmenin insanların zayıflamasına ve sağlıksız karın yağlarını etkili bir halde eritmesine yardımcı olabileceğini göstermiştir . Yeşil çay, yağ yakımını artırabilecek, zayıflamanıza yardımcı olabilecek ve sağlığınızı biroldukça farklı şekilde iyileştirebilecek besinler ve antioksidanlarla doludur.

İşte kilo vermeyi kolaylaştıran ve yağ yakımını arttıran ek olarak şifa kaynağı olarak tüketilen sodalı yeşil çay kürü… Ender Saraç’tan sodalı yeşil çay kürü 15 gün süresince uygulanabilir yemeklerden minimum 1 saat önce tüketilmesi gerekir Zayıflama etkisini çoğaltmak için sodalı yeşil çay kürü ile birlikte sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya özen gösterin.

Malzemeler
* 1 şişe naturel maden suyu

* 2 tatlı kaşığı yeşil çay

* Yarım limonun suyu

* 2,5 bardak su

Hazırlanışı
Sodalı yeşil çay kürü için 2,5 bardak sıcak suya yeşil çay ekleyerek 10 dakika süresince demlemeye bırakın. Ardında içine soda ve limon suyu ilave ederek tüketin. Taze olarak hazırlayın ve yiyeceklerden ortalama 1 saat önce tüketin. 15 gün boyunca uygulamalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir