Kategoriler
Genel

MAHMUT- GİZEM TUNCER

Sosyeteye der’s olsun! Mahmut Tuncer’in öyküsü kızını re’zil etti
Parasız adamın lüzumsuz olduğunu ifade eden Gizem Tuncer’e rea’ksiyon gösteren Kelebek yazarları Sav’aş Özbey ve Orkun Ün, “Babası Mahmut Tuncer’in geçmişini unutmuş Gizem. Eminim bu sözlerine ilk re’ak’siyon babasından gelmiştir” dedi.

Mahmut Tuncer’in kendisi gibi müzisyen olan 30 yaşındaki kızı Gizem Tuncer geçen vakitlarda verilen bir röportajda “Parasız adam lüzumsuz adamdır” dedi.

“Kendi parasını kazanmayan birine aşık olabilir misiniz?” sorusuna Gizem Tuncer şu yanıtı verdi:

“Öyle birine aşık olacağımı sanmıyorum. Rez’alet bir şey o ya! Parasız adam lüzumsuz adamdır yani. Ben kimseye bakmam, kimse de bana bakmasın. Herkes kendisine baksın. Beraber yaşanıyorsa mesela, ortak harcansın.”

Parası olmayanı adamdan saymayan Gizem Tuncer sözlerine şu şekilde devam etti:

“Aşık olursun, evlenirsin ama yarın öbür gün gene ak’silik olur bence. İlişki manasında ben bu tür şanssız hadiseler yaşadım. O yüzden bu hususta biraz net düşünüyorum. Olmuyor o ilişki, bir yerde çatırdıyor. Bana para harcamasın kimse ama kendisine harcasın. Beraber yemeğe gittiysek benim gözüme bakmasın. Sinirlerim oynuyor o durumda. Herkes, her şeyi kendi bütçesine göre yapar ama hiç olmayınca da olmaz yani. Besle besle nereye kadar.”

Gizem Tuncer’in sözlerini değerlendiren Kelebek yazarları Sav’aş Özbey ve Orkun Ün, şu ifadeleri kullandı:

“Babası Mahmut Tuncer’in geçmişini unutmuş Gizem. Eminim bu sözlerine ilk reak’siyon babasından gelmiştir. Mahmut Tuncer, ‘Annen çok zengindi. Benim beş kuruş param yoktu. Anneni bana vermek istemediler. Ben günlerce, aylarca kapısında yattım’ diye kız’mıştır.”

“Gizem’in bu teoreminde iki ‘küçük’ aksilik var. Birincisi, milyonlarca parasız insana ‘lüzum’suz’ diyerek onları incitebilme ihtimali. İkincisi de kendi babasının Şanlıurfa sokaklarında darı ve buz sattığı gerçeği. İyi ki annesi onun gibi düşünmüyormuş. Yoksa mahrum kalacaktık bu üst seviye zekâdan.”

“Davul bile den’gi den’gine”
Gelen reak’siyonlar ardından yeni bir açıklama daha yapan Gizem Tuncer sözlerinin gerisinde olduğunu söyledi.

“İsteyen istediğini düşünebilir” diyen Gizem Tuncer şu ifadeleri kullandı:

“Kendi parasını kazanmayan adama aşık olmam. Evde oturacak ben mi bakacağım ona… Parasız yaşam mı dönüyor, çalışacaksın çabalayacaksın! Ben aynı şekilde bayanın da çalışması gerekliliğini düşünüyorum. Birine sırtını dayayıp yaşam geçmez öyle bir dünyada yaşamıyoruz.

Ya da babasının parasıyla yaşam sürdüren adamlarıyla yaşıyorlar bu güzel bir şey değil, 10 olmaz üç olur kendi parasını kazanır. Davul bile den’gi den’gine evlilik yaptığın vakit olmuyor yürümüyor. Ablamın evliliği de bu yüzden bitti. Kimse beni sevmek zo’runda değil, isteyen istediğini yazsın yorumlasın.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.