Kategoriler
Genel

MASTERCHEF

MasterChef müsabaka programında jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya hayır dediği müsabakacıya öyle bir şey konuştu ki..
Programda elenen müsabakacı amacıyla Mehmet Yalçınkaya’dan beklenmedik hareket! Öyle şeyler konuştu ki müsabakacı karşısında dili tutuldu..


MasterChef müsabakasında jüri delegesi olan şef Mehmet Yalçınkaya, yemeğini beğenmediği müsabakacıya “Hayır” oyu kullandıktan sonra beklenmedik bir atılım yaptı. Elenen ve kanseri yenen müsabakacı Eren Yüce’ye iş öneriyi eden Yalçınkaya , “Okulumda bir asistan iş bırakıyor, hem mutfağı öğrenirsin hem de sana motivasyon olur” dedi.
TV8 ekranlarının sevilen müsabakası MasterChef Türkiye2de müsabakacı seçmeleri devam ediyor. Yarışmada eleme turu sürerken müsabakacı adaylarından Eren Yüce, yaşam hikayesiyle ilgi çekti.”MUTFAK SAYESİNDE KANSERİ YENDİM”Yakın vakitte kanseri yenen Eren Yüce, verdiği 5 dakikalık sürede tabağını hazırlarken heyecanına yenildi. Yaptığı yemekle jüriden geçer not alamayan Eren Yüce, “Kötü bir devre geçirdim, 2 sene evvel kanser hastasıydım. Hastaneye kapandığım amacıyla taburcu olunca yemek yaparak kafamı dağıttım. Mutfak yardımıyla kanseri tamamiyle yendim. Kendimi ilerletmek istiyorum” dedi.


KENDİ OKULUNDA İŞ TEKLİF ETTİSevilen jüri delegesi Mehmet Yalçınkaya ise yemeğini beğenmediği Eren Yüce’ye iş önerilerinde bulundu. Kendi okulunda müsabakacıya iş vermek isteyen Yalçınkaya, “Şöyle yapalım şimdi benim okulum var. Yönetici asistanlarımdan biri işi bırakıyor orada asistanlık yapar mısın? Somer’in dediği gibi bana senin gibi biri lazım. Bir de mutfağı öğrenirsin iyi de bir motivasyon olur” ifadelerini kullandı. Teklif karşısında çok mutlu olan Eren Yüce ise olumlu bir cevap verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir