Kategoriler
Genel

Masterchef’in Foyası

bütün foyası ortaya çıktı! Eski yarışmacı Dilara Başaran’ın anlattıkları yarışmanın kaderini belirleyecek
MasterChef’in geçtiğimiz sezon yarışmacısı Dilara Başaran yarışma ile ilgili bomba itiraflarda bulundu. MasterChef kurgu mu? Yarışma yayından kalkacak mı? MasterChef Türkiye’nin geçtiğimiz sezonunda yarışan başarılı yarışmacı Dilara Başaran, canlı yayına konuk olduğu programda olay yaratan itiraflarda bulundu. MasterChef yarışmasının perde arkasını anlatan eski yarışmacı itiraflarıyla herkesi şaşkına çevirdi. Dilara Başaran’ın bu sözlerinden sonra yarışmanın kurgu olup olmadığı ortaya çıktı.


Her şey ifşa oldu
MasterChef Türkiye 2021 yılında yarışan Dilara Başaran, o sezonu 5. olarak tamamlamıştı. 8 hafta boyunca yaratıcılık oyunları kazanan Dilara, başarısıyla Türkiye’de adından söz ettiriyordu. Son olarak Youtube platformda canlı yayına konuk olan Dilara Başaran, MasterChef ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dilara’nın o sözleri milyonları ayağı kaldırdı. İşte detaylar…

B’omba itiraflar!
Geçtiğimiz sezona damga vuran başarılı yarışmacı Dilara Başaran’dan b’omba gibi açıklamalar geldi.
Canlı yayına çıktı MasterChef Türkiye 2021 sezonunda başarısıyla hafızalara kazınan Dilara Başaran Youtube platformunda bir programa konuk oldu. Tek tek ifşa etti Canlı yayında söyledikleri ağızları açık bıraktı. Yarışmanın perde arkasını tek tek ifşa etti. Başlama süreci MasterChef’e başlama sürecinden bahseden Dilara Başaran, “Benim serüvenim biraz farklıydı. Çünkü ben normalde yurt dışında yaşıyordum. Türkiye’ye dönmeyi düşünmüyordum. Pandemiden dolayı Türkiye’ye dönmek zorunda kaldım. Döndüğümde yarışmaya başvurdum. Şans eseri girdim. İyi ki katılmışım.” dedi.


‘Ortam nasıldı?’
Açıklamalarının ardından Dilara Başaran’a “MasterChef’te ortam nasıldı?” sorusu yöneltildi.
‘Psikolojik sa-vaş veriyorsun’
Dilara Başaran, “Orası sadece yemeklerin yapıldığı bir yer değil aynı zaman psikolojik bir savaş veriyorsun çünkü etrafındaki tek insan topluluğu senin beraber yarıştığın yarışmacı arkadaşların onlarla ne kadar iyi olursan ol aynı zamanda rakipsin.” yanıtını verdi.

Kurgu yanıtı olay oldu
Bir süredir akıllarda soru işareti olan ‘MasterChef kurgu mu?’ sorusuna verdiği yanıt olay oldu.
Dilara Başaran’ın “Böyle bir programda kurgu olması mümkün değil. Gün sonunda yemek yapıyorsunuz. Yarışmada kurgu yoktu. Çok kavga ettiğimiz için kurgu gibi gözükmüş olabilir.” sözleri gündem oldu. Bazı kullanıcılar ise Dilara’nın bu sözlerinin de kurgu olduğunu düşünüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir