Kategoriler
Genel

MİDE BULANDIRDI !

Somer Şef’in açıklaması mide bulandırdı!
MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu katıldığı bir yayında yaptığı c’insel temas yorumuyla ilgi çekti. Somer Şef’in c’insel temas açıklamasını gören Arto ünlü şefe şoke eden sözler söyledi. İşte Somer Sivrioğlu’nun açıklaması ve Arto’nun s’ert ifadeleri…


MasterChef Türkiye’nin jüri üyelerinden olan Somer Sivrioğlu katıldığı bir yayında yaptığı c’insel temas yorumuyla ilgi çekti. Somer Şef’in c’insel temas açıklamasını gören Arto ünlü şefe şoke eden sözler söyledi. İşte Somer Sivrioğlu’nun açıklaması ve Arto’nun sert ifadeleri…

MasterChef Türkiye’de jüri koltuğunda oturan Somer Sivrioğlu son duyurusuyla gündem oldu.

Somer Şef katıldığı bir yayında “Yemek benim amacıyla büyük bir tutku. Yemek gerçekleştirmek ruhumu besliyor. Doğru yemek insana müthiş bir haz verir. İyi yemek yaparsan iyi sekse yararı olur” sözleriyle çok ilgi çekti.

KARISIYLA BOŞANIP YENİ AŞKA YELKEN AÇTI
Arto ise bu sözleri duyunca çıldırdı. Geçtiğimiz sene 20 senelık yaşam arkadaşıyla yollarını ayıran ünlü şef yeni bir aşka yelken açmıştı. Genç sevgilisiyle aşkını gözlerden uzak yaşam sürdüren Somer Sivrioğlu’nun sözlerini duyan Arto şunları söyledi:

“Ya sen ünlü olmasan acaba sana kim bakardı! Bırak Tanrı aşkına ünlü olmasan şu sıfatla ne olabilirdin? Karını al’dattın oradaki çalışan kadınla, daha ne rezillikler olabilir belli değil! Sonuç olarak bunları konuşabilecek durumun var mı ya.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir