Kategoriler
Genel

Milyoner

Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümü tv ekranlarına damga vurdu. Yarışmacının teklifi duygu dolu anlamış olur yaşattı. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise o anları ayakta alkışladı..Kim Milyoner Olmak İster’de rüya şeklinde teklif! Kenan İmirzalıoğlu duygu dolu anlar yaşatan yarışmacıyı ayakta alkışladı.Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümü televizyon ekranlarına damga vurdu. Yarışmacının teklifi duygu dolu anlamış olur yaşattı. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu ise o anlamış olurı ayakta alkışladı.

ATV ekranlarının sevilen yarışma programlarından Kim Milyoner Olmak İster, bir kere daha gündeme geldi. Her bölümde farklı yarışmacılarla gündeme gelen Milyoner’de bu defa çok farklı bir vaka yaşandı. Yarışmacının o hareketi herkesi şaşkına çevirirken sucunu Kenan İmirzalıoğlu ayakta alkışladı.

Rüya benzer biçimde teklif

Ünlü oyuncu ve sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster’in son bölümü ekranlara damga vurdu. Etimesgut’ta park görevlisi olarak çalışan yarışmacı Erol Yılmaz, kız arkadaşı ile beraber katılmıştı. Yarışma esnasında yaşananlar stüdyoda duygu dolu anlamış olur yaşattı.

Kenan İmirzalıoğlu bu davranışı ayakta alkışladı.Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV ekranlarına gelen ve sevilerek izlenen Kim Milyoner Olmak İster, dün ki bölümüyle gündeme geldi.Yarışmaya Ankara’dan katılan, Etimesgut’ta otopark görevlisi olarak çalışan Erol Yılmaz herkesi şaşırttı.Yarışmaya kız arkadaşı ile katılan Erol Yılmaz, 4. Soruya kadar gelmeyi hak kazandı. 4. Soruda joker hakkını kullandı.4. Soruya kadar gelen yarışmacı ‘Hangi adda, Trabzon’a özgü tatlı vardı?’ sorusunda telefon joker hakkını kullanmayı seçti.Sevgilisi Damla bayanın babasından yana telefon joker hakkını kullanan Erol Yılmaz, babasından izin istedi. Daha sonra ise sevgilisi Damla Hanım’a dönerek evlenme teklifi etti. Duygu dolu anlamış olur yaşandı.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir