Kategoriler
Genel

MÜGE ANLI

Müge Anlı, canlı yayında İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini izleyicilerine duyurdu.Ünlü sunucu Müge Anlı yeniden dünyaevine giriyor.

Anlı, evlilik kararını izleyicileriyle “Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu” sözleriyle duyurdu ve sonrası yaşananlar..Vaay be neler yapmış İşte Müge Anlı’nın ilk evliliği ve ayrılık süreciyle ilgili detaylarMüge Anlı ve Burhan Akdağ çiftinin 2002 yılında Lidya isimli kızları dünyaya geldi.

Yine magazin sayfalarında çıkan iddialara göre Müge Anlı’nın kariyerindeki hızlı yükseliş ve eşinin kariyer anlamındaki düşüşü çiftin arasını açan tartışmalara neden oldu. Bu tartışmalar büyüdü ve 2008 yılında Burhan Akdağ’ın açtığı boşanma davası ile çift, boşandı.

Bu boşanmanın ardından yeniden evlenen çiftin evlilikleri yine yolunda gitmedi ve bu sefer de Müge Anlı, kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle Burhan Akdağ’a boşanma davası açtı. Dava sonunda kızları Lidya’nın velayetini de alan Müge Anlı’nın, Burhan Akdağ ile olan ikinci evliliği de sona ermiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir