Kategoriler
Genel

MÜGE DAYANAMADI

Bu da oldu, Müge Anlı dayanamadı: Canlı yayında şok..Müge Anlı’nın programında gene enteresan anlar yaşandı..Müge Anlı daha çok dayanamadı.. Akıl sır almaz olay..Sdüdyodaki herkes ş’oke oldu.Sosyal Medyadan Böyle şey olurmu

Müge Anlı’nın programında gene enteresan anlar yaşandı. Kayıp olan Hanife Fındıklı’nın eşi Bayram, röportaj vermek istemeyince muhabirin yüzüne kapıyı kapatıp, kendisini odaya kilitlediMüge Anlı ile Tatlı S’ert programında yaşanan enteresan anlar herkesi güldürdü. Kendisinden haber alınamayan 27 yaşındaki Hanife Fındıklı’ın hadiyi yayında işlenmeye devam etti. 27 yaşındaki kadın, Müge Anlı’nın set ekibinin de çabasıyla aranmaya başlandı.

MESAJLARI YAYINLADIHanife Fındık’ın eşi Bayram, eşini aradığını açmadığını, mesaj atıp “Ben Çankırı’ya hastaneye gidiyorum, kafamda tümör var” dediğini, hastaneye sorduğunu, öyle bir kayıt olmadığını ifade etti.Hanife Fındık ile Bayram’ın mesajlaşma görüntüsü de yayın esnasında yayınlandı. Hanife Fındık’ın, “Sana korkudan diyemedim, tümör var bende, hastaneye gideceğim. Yanımda takılar var bir şey yok merak etme.” yazdığı görüldü.Stüdyoda olaya dair tartışmalar devam ederken, Fındık’ın eşi Bayram, bahsetmek istemediğini belirtip kendisini odaya kilitledi. Bekleyen muhabire kapıyı açmamak amacıyla direnen Bayram Fındık, hem Müge Anlı’yı hem stüdyodakileri şaşırttı.KENDİNİ GÜLMEKTEN ALIKOYAMADIMüge Anlı, yaşanan anlar karşısında kendisini gülmekten alıkoyamadı. Bir vakit muhabire direnen Bayram Fındık, Müge Anlı’nın sorusu üstüne kapıyı aralayıp, yanıt verdikten sonra gene kendini odaya kilitledi.Müge Anlı, “Yüzsüzlük diz boyu mutlaka konuşacak” diyerek reaksiyon gösterirken bir yandan da kendini tutamayıp güldü.

AAA YETER ARTIK DEDİ
Müge Anlı’nın programında gene enteresan anlar yaşandı. Kayıp olan Hanife Fındıklı’nın eşi Bayram, röportaj vermek istemeyince muhabirin yüzüne kapıyı kapatıp, kendisini odaya kilitlediMüge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan enteresan anlar herkesi güldürdü. Kendisinden haber alınamayan 27 yaşındaki Hanife Fındıklı’ın hadiyi yayında işlenmeye devam etti. 27 yaşındaki kadın, Müge Anlı’nın set ekibinin de çabasıyla aranmaya başlandı.MESAJLARI YAYINLADIHanife Fındık’ın eşi Bayram, eşini aradığını açmadığını, mesaj atıp “Ben Çankırı’ya hastaneye gidiyorum, kafamda tümör var” dediğini, hastaneye sorduğunu, öyle bir kayıt olmadığını ifade etti.

Hanife Fındık ile Bayram’ın mesajlaşma görüntüsü de yayın esnasında yayınlandı. Hanife Fındık’ın, “Sana korkudan diyemedim, tümör var bende, hastaneye gideceğim. Yanımda takılar var bir şey yok merak etme.” yazdığı görüldü.Stüdyoda olaya dair tartışmalar devam ederken, Fındık’ın eşi Bayram, bahsetmek istemediğini belirtip kendisini odaya kilitledi. Bekleyen muhabire kapıyı açmamak amacıyla direnen Bayram Fındık, hem Müge Anlı’yı hem stüdyodakileri şaşırttı.KENDİNİ GÜLMEKTEN ALIKOYAMADIMüge Anlı, yaşanan anlar karşısında kendisini gülmekten alıkoyamadı. Bir vakit muhabire direnen Bayram Fındık, Müge Anlı’nın sorusu üstüne kapıyı aralayıp, yanıt verdikten sonra gene kendini odaya kilitledi.Müge Anlı, “Yüzsüzlük diz boyu mutlaka konuşacak” diyerek reaksiyon gösterirken bir yandan da kendini tutamayıp güldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir