Kategoriler
Genel

müjde

Türkiye’de yaşayan 13 milyon emeklinin gözleri Bakanlık tarafından verilecek olan bayram ikramiyelerine çevrilmiş durumda. Bayram ikramiyelerinin yeni sıra zam yapılması da bekleniyor. Bayram ikramiyeleri ve zamlar ne kadar olacak?

Türkiye’de yaşayan 13 milyon emeklinin gözleri Bakanlık tarafından verilecek olan bayram ikramiyelerine çevrilmiş durumda. Bayram ikramiyelerinin yeni sıra zam yapılması da bekleniyor. Bayram ikramiyeleri ve zamlar ne kadar olacak?Emeklilere özel olarak her bayram döneminde ‘’Bayram İkramiyeleri’’ ödemeleri yapılıyor. Bu yılda yapılacak olan emekli ikramiyesinin ne kadar olacağı ve ne zaman ödeneceği merakla araştırılıyor. Türkiye’deki emeklilerin gözleriyse Çalışma Sosyal ve Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’e çevrilmiş durumda.

Çalışma Sosyal ve Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin katıldığı TV programında Temmuz zammı ve emekli maaşlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bilgin yaptığı açıklamada ‘’temmuz ayında bir sürprizimiz olacak
Detayları 1 Mayıs’ta açıklayacağım’’ diye ekledi. Bunların yanı sıra Bakan Bilgin, emekli maaşları sonrasında bayram ikramiyeleri içinde ifadelerde bulundu.

 

Milyonlarca emeklinin gözleri Bakanlığa çevrilmiş durumda. Her yıl verilen bayram ikramiyelerinin yanı sıra olası bir zammın ne kadar olacağı da merak ediliyor. Emekliler için açıklamalarda bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, 1 Mayıs’ta detayların paylaşılacağını ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir