Kategoriler
Genel

NASIL GEÇER ?

Göz altı torbalarına ne iyi gelir ve nasıl geçer? En süratli natural çözüm
Göz torbaları çoğu isimle anılırlar: torba, koyu halka ya da göz şişkinliği bunlardan bazılarıdır. Adına her ne derseniz deyin insanın başına bela olur ve göz altı torbalarından kurtulmak çok zordur. Bu tanım tanım, gözlerinizin altında tespit edilen ve göz zevkinizi bozan şişkinliği süratli bir şekilde yok eder ve tamamiyle cilde faydalı bileşenlerden oluşmaktadır.

Bu göz torbası solüsyonu amacıyla gereksiniminiz olan malzemeler cam bir sprey şişe, aynı vakitte limon yağı, lavanta yağı ve kuşburnu yağı. Birde Aloe Vera.

Cilde İnanılmaz Faydalı!
Cam sprey şişenin amacıylae limon ve lavanta esanslarının yağını, aloe vera jelini ve kuşburnu yağını dökün. Sonra iyice çalkalayın. Bahsi geçtiğimiz malzemeler bu özel kullanım kısmı amacıyla mükemmeldir zira bunların içersinde sağlıklı bir cilt amacıyla gereken her türlü bileşenle dolup taşmakta! Örneğin, aloe veranın faydaları arasında iltihaplanmayı engelleyici ve aynı vakitte cildi iyileştirici özellikler bulunmaktadır. Bu arada kuşburnu yağı cildinizin yenilenmesine yardımcı olabilecek temel yağ asitleri içerir. Lavanta ve limon yağı ise hem antimikrobiyal hem de kuvvetli antioksidan maddeler içerir.

Uyumadan evvel yüzünüzü yıkayın, makyajınızı çıkarın ve bunu bir rutin haine getirin. Daha sonra gözlerinizi kapayın ve göz torbası solüsyonunu yüzünüze sıkın.

Nazik bir şekilde gözünüzün altındaki ve etrafındaki solüsyonu ovalayın. Kurumaya bırakın. Başınızı ve boynunuzu destekleyen kaliteli yastıklarda uyuduğunuza emin olun. Hem de televizyon gibi ilgi dağıtan gereçleri kapatarak odayı oldukça karanlık bir duruma getirin. Bunlar gibi başka etmenlerin ortadan kaldırılması, uyandığınızda gözlerinizin altındaki koyu halkaların daha az ilgi çekici olmasını sağlayacaktır.

Varis namacıyla olur, nasıl geçer? Sarımsak ile evde varis tedavisi
Kadın – Aile

Varis namacıyla olur, nasıl geçer? Sarımsak ile evde varis tedavisi

Göz torbası solüsyonu amacıyla hazırlanan bu tanım 20 kullanım amacıyladir. Hazırlanması aşağı yukarı 5 dk sürmektedir.

GÖZ TORBASI SOLÜSYONU İÇİN GEREKEN MALZEMELER

Yarım ons kuşburnu çekirdeği yağı
Yarım ons saf aloe vera jeli
10 damla lavanta esansı yağı
5 damla limon esansı yağı
1 cam sprey şişe

Nasıl yapılır?

Göz torbası solüsyonunu gerçekleştirmek amacıyla talimatlar: Bir cam şişeye bütün malzemeleri koyun ve karışana kadar iyice çalkalayın. Gece yatmadan evvel yüzünüzü yıkayın ve makyajınızı çıkartın. Gözlerinizin kapalı olduğuna emin olarak solüsyonu yüzünüze sıkın. Solüsyonu gözlerinizin altına ve çevresine yedirin. Yatağa gitmeden evvel kurumasını bekleyin. Başınızı destekleyen kaliteli bir yastıkta uyuduğunuza emin olun ve uyku niteliğinizi düşürecek her türlü etmenden kaçının.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir