Kategoriler
Genel

Ne Anlama Geliyor

Avcunuzun Içinde Yer Alan M Harfi Ne Anlama Geliyor. Avuç içinde m harfi olanlar dikkat… 1. El falı konusunda eskiden beri yapılan çalışmalar bu güne kadar binlerce değişikliğe uğradı. 2. Ancak avuç içinde beliren “M” harfi ve onun kişiye getirdiğine inanılan özellikler hiç değişmedi. 3. Bu M harfi, avuç içinde olduğuna inanılan kalp, baş ve hayat çizgilerinin birleşiminden oluşuyor.

4. Karma el falı yorumlarına göre bu harfe sahip olan kişilerin motivasyonu ve iç disiplinleri oldukça yüksek oluyor. 5. Bundan dolayıdır ki, bu kişiler genelde kariyerlerinde büyük başarılara imza atıyorlar.6. Özellikle gazetecilik, yazarlık, eğitimle ilgili meslek dalları, vb. Işler bu kişiler için biçilmiş kaftan. 7. Ayrıca meslek dallarıinde yükselmeleri ve yöneticilik konumuna gelmeleri kimseyi şaşırtmamalı. 8. Sadece bu kadar mı? Elbette değil, avuç içinde “M” harfi taşıyanlar ayrıca insan sarrafı olma potansiyeline de sahip. 9. Yani çok iyi birer karakter analizcisi oluyorlar, İK için paha biçilemez bir kabiliyet.

10. Aynı zamanda yalanlar arasındaki tek doğruyu, eğriler arasındaki tek düzü görme konusunun da ustası bu kişiler. 11. İnsan ilişkilerinde oldukça başarılı olduklarını da eklemeden geçmeyelim. 12. Son derece kararlı, tutarlı, hırslı ve azimli olan bu kişiler, enerjilerini doğru yönetebildiklerinde inanılmaz başarılar yakalayabiliyorlar

13. Para idaresi konusunda da oldukça başarılı olmaları, onların rahat bir hayat sürmelerinin anahtarı adeta. 14. Eminiz ki hepiniz avuç içlerinizi çoktan kontrol ettiniz ve “M” harfi var mı yok mu gördünüz; Ama size bir haberimiz daha var. 15. Lütfen kalem tuttuğunuz elinize değil, diğer avucunuza bakın. Yani sağlaklar, sol avuçlarına, solaklar da sağ avuçlarına baksın. “M” harfini görmeniz gerekli olan yer orası. Kalem tuttuğunuz elinizin avuç içinde görünen “M” harfi ne yazık ki pek bir anlam ifade etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir