Kategoriler
Genel

ne istedi

Türkiye’yi eski karanlık günlerine döndürmek için kurulan 6+1 lik masa’da çok büyük kavga çıktı Gelecek ve Deva P’artileri oy oranlarına bakmadan önemli makamlar isteyince Karamollaoğlu rest çekti alacağınız oy belli haddinizi bilin t’epkisini gösterdi Chp yandaşı gazeteci Can Ataklı, altılı masada yaşanan Davutoğlu ve Babacan k’rizinin ayrıntılarını anlattı. Can Ataklı, “Davutoğlu ile Babacan’la bu iş olmaz, yol gidilmez.” mesajını verdi.

BABACAN CUMHURBAŞKANI YARDIMCILIĞINI İSTEDİ

Şer g’üçlerin zorla bir araya getirdiği altılı masada yaşanan kavgaları anlatan Ataklı, Deva P’artisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın Cumhurbaşkanı yardımcılığı Gelecek P’artisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun da eşit temsilcilik istediğini duyurdu. Babacan ve Davutoğlu’nun istekleri Son olarak konuyla Chp’ye yakınlığı ile bilinen gazeteci Can Ataklı ittifak içindeki krizle ilgili açıklama yaptı. Daha şimdiden k’riz bataklığına çakıldılar 2023 yılındaki seçimlere birlikte girmesi beklenen 6’lı ittifakta Cumhurbaşkanı adayı kim olacak tartışmalarının yanı sıra g’örev taleplerinin de gelmesi ittifak kurulur kurulmaz k’rize yol açtı.

Herkes haddini bilmeli
Ancak bu talepler karşısında sinirlenen Saadet P’artisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu oyunuz kadar konuşun imasında bulunduğunu belirten Ataklı, olayın perde arkasını şu ifadelerle anlattı:

Davutoğlu son toplantıda ‘Biz burada 6 kişiyiz burada temsili adalet olmalı Nedir temsili adalet; Chp neyse İyi P’arti ben de aynısı olacağım. Onun üzerine Temel Karamollaoğlu, devreye girerek herkes haddini bilmeli diyor. Bunun üzerine Davutoğlu üsteleyince Karamollaoğlu tekrar sözünü kesiyor. Cumhurbaşkanı yardımcılığı istiyorum Daha sonra Ali Babacan da ‘Madem birlikteyiz ben de Cumhurbaşkanı yardımcılığı istiyorum’ diyor. Karamollaoğlu da mealen; ufacık p’artileriz herkes yerini bilmeli diyor ve aralarında büyük bir kavganın f’itili a’teşleniyor bakalım önümüzdeki günler neler getirecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir