Kategoriler
Genel

NE YAPACAĞINI AÇIKLADI

Büyük müjde millet ittifakı kazanırsa ne yapacağını açıkladı. Yeşil Işık Yakıldı Vatandaşa Müjde gibi açıklama Sosyal konut projesiyle ilgili açıklama yapan CHP lideri Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’a çağrıda bulundu. Projeye hazine garantisi verilmesini isteyen CHP lideri, “Ben bu işin başarılı olmasını istiyorum. Ha sen yine git, medya görünümlü aparatlarına ‘Bay Kemal projeye karşı çıktı’ haberi yaptır, sorun değil. Yeter ki bu iş olsun” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı; Son dönemlerde TOKİ’nin Ankara, İstanbul, Şanlıurfa, Bilecik, Bingöl ve daha birçok ildeki ihaleleri iptal oldu. Çünkü müteahhitler ihaleye girmiyor. Sen de ben de biliyoruz bu sosyal konut projesiyle amacını Erdoğan. Ama ben bu işin başarılı olmasını istiyorum.

“HAZİNE GARANTİSİ VER DESTEKLEYECEĞİZ”

*Halkımızın böyle bir projeye ihtiyacı var, siyasiler olarak, bu ihtiyacı karşılamaya mecburuz. Tekrar ediyorum, hazine garantisi ver. Destekleyeceğiz. Bir rezalet daha yaşansın istemiyoruz.

“YETER Kİ BU İŞ OLSUN”

*Ha sen yine git, medya görünümlü aparatlarına “Bay Kemal projeye karşı çıktı” haberi yaptır, sorun değil. Yeter ki bu iş olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir