Kategoriler
Genel

Ne Yapacağını Bilemedi..

Kim Milyoner Olmak İster’de Zor Anlar: Ünlü Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Ne Yapacağını Bilemedi
ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümünde yaşananlar herkes şaşkına çevirdi. Yarışmacının Kenan İmirzalıoğlu’nu görünce yaptıkları stüdyodakileri hayrete düşürdü.

Kenan Işık’la başlayan, ünlü sanatçının beyin kanaması geçirmesi sonrasında sanat camiasından ünlü isimlerin sunuculuğunu üstlendiği, son olarak ise Kenan İmirzalıoğlu’nun yer aldığı Kim Milyoner Olmak İster yarışması, yeni bölümleriyle ATV ekranlarına gelmeye devam ediyor. Sevilen yarışmada geçtiğimiz akşam yaşananlar ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nu zor durumda bıraktı.

ÜNLÜ OYUNCU NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının geçtiğimiz akşamki bölümde, yarışmaya katılan genç kızın yaptıkları sosyal medyada gündem oldu. Yarışan genç kadın, karşısında Kenan İmirzalıoğlu’nu görünce şoka girdi. Heyecandan ne yapacağını bilemeyen kadın, stüdyodakilere zor anlar yaşattı. Kenan İmirzalıoğlu’nun ne yapacağını bilemediği o anları, Twitter da gündem oldu. İşte çok konuşulan o anlar…Kenan İmirzalıoğlu’nun sunumuyla ATV’de ekranlara gelen ‘Kim Milyoner Olmak İster’in 20 Şubat Pazar akşamı yayınlanan bölümüne katılan Melisa Şimşek, sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncu yarışmacı karşısında ne yapacağını bilemedi.

19 yaşındaki Melisa Şimşek isimli yarışmacı ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu’nu karşısında görünce çok heyecanlandı ve gözyaşlarına hakim olamadı. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında yine ilginç anlar yaşandı ve ağlamaya başlayarak konuşmakta zorluk çeken Melisa Şimşek’i sakinleştirmek ise Kenan İmirzalıoğlu’na düştü
Yarışmacının heyecanlandığını gören Kenan İmirzalıoğlu, “Heyecan seni güzelleştiriyor. Hiçbir endişen olmasın” diyerek yarışmacının heyecanını dindirmek istedi. Ancak bu sözler genç yarışmacıyı daha çok heyecanlandırdı. Programın kesilmesini isteyen yarışmacıya Kenan İmirzalıoğlu nefes kontrolü yaptırdı. Derin nefes almasını isteyen İmirzalıoğlu, yarışmacıyla birlikte nefes alıp verdi. Melisa Şimşek sonunda sakinleşince yarışma başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir