Kategoriler
Genel

ne yapmış

Yıllar sonra ortaya çıktı. Selçuk Bayraktar ve eşi Sümeyye Bayraktar kendilerine takılan 5 milyonluk takıya ne yaptıkları ortaya çıktı. Helal olsun Çiftimize.Sümeyye ve Selçuk çiftinin nikah şahitleri Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar, Meclis Başkanı İsmail Kahraman, 11.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Bosna Hersek lideri Bekir İzzetbegoviç, Pakistan Başbakanı Navaz Şerif, Lübnan Başbakanı Saad Hariri ve Arnavutluk Başbakanı Edi Rama olmuştu. Nikah merasimi okunan Kur’an tilavetiyle başladı. Şarkı-türkünün, alkolün, eğlencenin olmadığı, ikramlarla yetinilen ve kültür merkezinde yapılan sade bir nikah töreni idi.

Ama Erdoğan karşıtı medya nikah merasimiyle ilgili çok şey yazdı çizdi. Yolların kapanmasından şehitlere varıncaya kadar bir yığın eleştiri ardı ardına insafsızca sıralandı. Eleştirilerden biri de Düğünde takılan takıların akıbetiyle ilgili idi. bu eleştiriyi yapanlardan biri de Sözcü’den Emin ÇÖLAŞAN’dı

 

NELER SÖYLEDİ NE OLDU?

 

Çölaşan, “Sümeyyanım hazretleri dünya evine girdi! Kurgulanan aslında ailenin değil devletin nikahı idi. Devletin ve belediyelerin personeli çalıştı, önlemler alındı, çevre düzenlemeleri yapıldı, paralar saçıldı, yollar kesildi, İstanbul halkı perişan oldu. Harcamalar bizim vergilerden çıktı ama sorun değil, onlara feda olsun! Torba torba gelen hediye altın ve mücevherler ise devletin değil ailenin olacak.

Allah daha çoğunu versin, amin!” sözleriyle eleştirmişti.Emin’in milleti kışkırtan eleştirileri hava da kaldı. Çünkü nikahta takıların Mehmetçik Vakfı’na bağışlanması istendi. Şu ana kadar Mehmetçik Vakfı’na 5 milyon lira değerinde takının bağışlandığı öğrenildi. Sözcü Yazarı Emin Çölaşan’da Sessizliğe büründü, çünkü Ameline ulaşamadı !

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir