Kategoriler
Genel

NEDEN KOVDU

MasterChef’te Acun’u küplere bindiren olay. Ekranların en çok izlenen yapımları arasında yer alan MasterChef’le alakalı bomba bir iddia meydana atıldı. Acun yarışmacıyı kovdu
Neden kovduğu belli oldu.

Ekranların en çok izlenen yapımları arasında yer alan MasterChef’le alakalı bomba bir iddia meydana atıldı. İddiaya göre yarışmacı Fatma Nur Uçar’ın davranışlarından rahatsızlık duyan kanal sahibi Acun Ilıcalı, Uçarı’ göndermek istedi. Fakat yapım ekibinin döneme girmesiyle olay tatlıya bağlandı.


TV8 ekranlarının en çok izlenen uygulamaları arasında yer alan Masterchef, yeni sezona da dolu dizgin girdi. Fakat MasterChef’le alakalı meydana atılan son iddia büyük bir yankı uyandırdı.

İLGİNÇ TAVIRLARIYLA BİLİNİYOR
Haber Global’in aktardığı habere göre; Ilıcalı, yarışmacılar arasında enteresan tavırlarıyla tanınan Fatma Nur Uçar ile münakaşaya girdi. Ilıcalı’nın Uçar’ı göndermek istediği iddia edildi.

SERT BİR TARTIŞMA YAŞANDIĞI ÖNE SÜRÜLDÜ
İddialara göre çift arasında sert bir münakaşa yaşandı. Acun Ilıcalı, tavırlarından ötürü Fatma Nur Uçar’ı göndermek istedi ama araya yarışmacılar ve yapımın girmesiyle olay sakinleştirildi.

“SEN EVİNE GİT, BEN SENİNLE UĞRAŞAMAM”
Ilıcalı’nın şefleri ziyareti esnasında tanıştığı Fatma Nur ile bir anda münakaşaya başladığı ve “Sen evine git ya! Ben seninle uğraşamam” diyerek yarışmacıyı yarışmadan göndermek istediği ileri sürüldü.

YAPIM EKİBİ ARAYA GİRDİ
Acun Ilıcalı’nın bu raksiyonundan sonra araya İrem Kanan ve yapımın girdiği iddia edildi. Araya İrem Kanan ve başka yapım ekibinin girmesiyle Ilıcalı’nın bu karardan vazgeçtiği yalnız rastgele bir aksilik yaratması halinde gönderilmesini istediği belirtiliyor.

Sosyal medya fenomeni olan Ata Benli, Youtube kanalından bir paylaşımda bulunarak herkesi şok etti. Acun Medya çalışanlarına sorduğunu ama Acun Ilıcalı’nın Masterchef yarışmasına ziyaret ettiği sırada Fatma Nur’un olmadığını dile getirdiklerini açıkladı. Ata Benli aynı zamanda, “Böyle bir şey olsa ilk benden duyarsanız zaten” açıklamasında bulundu! Olayın aslının olmadığını, Fatma Nur’un Acun Ilıcalı’yla bu tür bir yaklaşımda bulunmayacağını aktaran Ata Benli, herkesi şok etti!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir