Kategoriler
Genel

Neler demiş ya

TV 8 de yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor yarışmasına katılan ünlülerin yaptıkları itirafları
okuyunca çok şaşıracaksınız. TV8’de yayımlanan Survivor’da en son elenen isim Melis olmuştu. Survivor Melis, elendikten sonraki ilk röportajını verdi.

Survivor Melis “Ben elendikten sonra takımda dört kişi kaldı. Hepsi birbirinden iyi oyuncular. Çok fazla değişiklik olacağını düşünmüyorum. Bundan sonra ciddi anlamda tüm dokunulmazlık oyunlarına asılmalarını beklerim” dedi. Erken elenmenin kendisini üzdüğünü söyleyen Melis, “Gönüllüler takımında performans olarak değerlendirdiğimde kendimi daha üstün gördüğüm birkaç kişi vardı. Onlardan önce elenmek beni üzdü. Karşı takımı eleyemememiz tamamen bizim hatamız.

Bu sorumluluğu üzerime de alıyorum. Bir yerlerde demek ki ben de sayılarımı alamadım ki dokunulmazlık oyununu kaybettik” ifadelerini kullandı. İsmal Balaban, İlayda Şeker le aşk yaşadığını itraf etti Survivor’dan elendikten sonra da adından sıklıkla söz ettiren

Ayşe Yüksel Youtube’da katıldığı programda tarafıyla gündem oldu. Sevenlerinin sorduğu soruları cevaplayan Ayşe Yüksel, içinde kalan söylemek istediğin bir şey? sorusuna verdiği cevapla hayret ettirdi. Yüksel, içinde kalan söylemek istediğin bir şey? o soruya se şu cevabı verdi. Adada öpüştüğünü duyduğumuz insanların dışarıdaki tutumunun neden devam etmediği ve halkın bundan haberdar olmaması benim içimde kalan şeylerden biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir