Kategoriler
Genel

Nihat Doğan

Geçtiğimiz haftlarda 85 yaşında hayatını kaybeden Cüneyt Arkın herkesi şoke etmişti. Ölümünün sonrası Nihat Doğan’ın Arkın ile ilgili ki sözleri tekrardan gündem oldu. Skandalları ve açıklamaları ile adından sık sık söz ettiren Nihat Doğan, Beyaz TV’deki programında usta isme hakaret ettiihat Doğan, Kaan Arkın’ın babası için “Şu vakitte onun gibi Atatürkçü, cumhuriyetçi, aydın insanlara ihtiyaç var” sözleriyle alay etti.

 

Doğan TV programında Arkın için “Ya kardeşim Atatürk ile Cüneyt Arkın’ın ne alakası var? Atatürkçü rejimle Cüneyt Arkın’ın ne alakası var? Cüneyt Arkın’ın da ben bir adet Atatürkçü filmini bilmiyorum. Cüneyt Arkın’ın Atatürkçülük’le hiçbir alakası yok” dedi

Tüm takipçilerimden özür dileyerek bu paylaşımı yapıyorum. Fakat sizden gelen üzüntünüzü dile getiren binlerce mesaj sonunda iki sözcük etmeye karar verdim. Nihat’çım, bu söylediklerinden mutlaka seni suçlu tutmuyorum. Üç adet kaset çıkarmaya çalışırken 100 senelik Türk Sineması’nın 50 senesine emek vermiş Cüneyt Arkın’ı fark etmemiş olmak senin suçun değil.

Cüneyt Arkın Türk halkına hizmet eder iken vucudunda kırılmadık kemik kalmamış olmasına karşın oğlunun yardımı ile sahnede dimdik yürürken Türk halkının karşısına çıktığın bir programda koltukta bile yayılarak oturman senin suçun değil. Suçlu bizleriz. Suçlu, seni senin bildiğin Nihat Doğan yapanlar. Seni para ödeyerek o bölgeye oturtanlar ve seni izleyemeye ayıracak zamanı olanlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir