Kategoriler
Genel

O ANIN GELDİĞİNİ MÜJDELEDİ

Ünlü altın uzmanı:Duymadım diyenlerin dikkatine İslam Memiş gram altın için o anın geldiğini müjdeledi Duymadım diyenlerin dikkatine: Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş bir süredir sözünü ettiği gram altında son fırsatın geldiğini duyurdu. İşte İslam Memiş’in merakla beklenen gram altın yorumları ve açıklamaları…

İslam Memiş bir tweet atarak müjdeyi verdi. Bir süredir Eylül öncesinde gram altının son bir kez daha alım fırsatını vereceğini belirten ünlü finansal analist bu an geldiğinde haber vereceğini söylemişti. Az önce bir tweet atan İslam Memiş gram altın için beklenen anın geldiğini müjdeledi.

İslam Memiş, Twitter hesabını kilitli tutuyor. Takipçi konusunda seçici davran Memiş en çok merak edilen açıklamalarını da twitter üzerinden yapıyor. İşte sadece İslam Memiş’i twitter’da takip edebilenlerin görebildiği o tweet: “Gram altın 1030’un altına sarktı.

Duymadım, görmedim, kaçırdım diyenlerind dikkatine…” Öte yandan İslam Memiş TL’de bekleyenler için de bir tweet attı. Memiş tweet’inde şöyle yazdı: “TL’de bekleyene dolar haricinde altın, gümüş, euro, sterlin. Fiyata değil, getiriye bakmak gerek. Pariteler, ons’lar değer kaybetti. Bir miktar daha olabilir ancak alır işime bakarım. Dolar yürüdüğünde onlar koşar” diye yazdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir