Kategoriler
Genel

OKUMADAN GEÇME

1 Hafta Sonra Alıcı Geri Döndü Ve Kamyonetinin Arkasına Bakmasını İstedi..
Hayatını Kaybeden Oğlunun Beşiğini Sattı. 1 Sonra Alıcı Geri Döndü Ve Kamyonetinin Arkasına Bakmasını İstedi Hamile olmak ve karnında bir bebeğin oluşuyor bilmek bilmek bir duygu.


Tecrübe edenler bu duyguyu çok iyi bilirler. Anne adayları, ilk üç ayda düşük yapma riskinin yüksek bildiklerinden hamile üç ay sonra açıklıyorlar. Anne adayları, ilk üç ayda düşük yapma riskinin yüksek bildiklerinden hamile üç ay sonra açıklıyorlar. Bebeğiniz kaç aylık olsun düşük gerçekleştirmek kötü bir duygu. Sonuçta evladınızı daha doğmadan kaybediyorsunuz. Hamileli dokuzuncu ayında olan Valerie Watts geleceğinin bebeğinin odasını aylar evvelsinden hazırlamıştı. Planlanan doğum birkaç gün evvel bir tuhaflık hissetmeye başladı. Bebeği eskisi gibi hareket etmiyordu.


Meğerse Noah adını vereceği bebeği dünyaya gelmeden hayatını kaybetmiş. Bunu öğrenen Valerie yıkıldı. Bebek odasına girmeye bile cesaret edemeyen Valerie, bebek odasındaki eşyalara bir sene süresince dokunmadı. 2014 senesinde Valerie, oğlunu yatırmak amacıyla dört gözle beklediği beşiği satmaya karar verdi. Beşik ona her daim hayatını kaybeden oğlunu hatırlatıyordu. Gerald adındaki şahıs beşiği satın alabilmek istediğini konuştu ve evinin önüne geldi. Beşiğin fiyatını tekrar sordu. Fiyatta anlaştılar ve Gerald beşiği alarak evinin yolunu tuttu.
Gerçeği sonradan öğrendi Gerald, Valerie’nin yaşadıklarından habersizdi. Çocuğunun büyüdüğünü ve beşiği de bu yüzden sattığını düşündü. Sonradan Gerald’ın eşinin, Valerie’ye beşiği satın almadan evvel oğlunun kaç yaşında bulunduğunu sorduğu meydana çıktı. Valerie, gerçeği anlatınca k-adın da durumuyla çok üzülmüş. Beşikle evin yolunu tutarken, k-adın eşine gerçeği anlatmış. İşte o vakit Gerald, beşiğin Valerie amacıyla ne kadar mühim bulunduğunu anlamış. Gerald, Fox9’a “Eve dönmeden beşiği bir şekilde geri vereceğimiz konusu ile ilgili karar kıldık” dedi. Öte yandan Gerald beşiği bulunduğu gibi Valerie’ye veremeyeceklerini biliyordu. Marangoz olan Gerald’ın aklına harika bir düşünce geldi. Beşiği sökerek parçalarından geniş bir sandalye yaptı. Beşiği satın aldıktan bir hafta sonra Gerald, elinde sandalyeyle geri döndü. Valerie, Gerald’ın yaptığı güzel hareket karşısında gözyaşlarını tutamadı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir