Kategoriler
Genel

onu konuşuyor..

Galler’de yaşayan 27 yaşındaki Kayley Stead, Evleneceği gün nişanlısı Kallum Norton’a ulaşamadı. Ancak düğün için tüm hazırlıklar tamdı T24’ün The Sun Gazetesi’nden aktardığı habere bakılırsa, Stead düğün için 12 bin euro harcamıştı ve o günün çok güzel geçmesini planlıyordu. Hayal kırıklığı yaşasa da ailesi ve dostlarının yardımıyla düğüne devam etme kararı aldı. Stead, ilk dansını damat yerine 71 yaşındaki babası ile yaptı.

Nişanlısını en son düğünden önce akşamüstü görmüş olduğunü belirten Stead, “Ona ulaşmaya çalıştık fakat yanıt vermedi. Bir neden bile söylemedi. Şimdi bir izahat beklemiyorum, artık çok geç” diye konuştu.

Düğün pastasını elleriyle kesen Stead, düğün için aylarca plan icra ettiğinı ve büyük para harcadığını söyleyerek “Hepsi boşa gitsin istemedim. O günü korkunç bigün olarak anımsamak istemedim. İyi ki de yapmışım” dedi.

Düğün salonuna ‘Bomba gibiyim’ şarkısı eşliğinde tek başına giren Stead, düğün yemeğini sevdikleriyle birlikte yedi, mevzuşma yaptı ve arkadaşlarıyla bolca bolca dans etti. Stead, düğün gününün her vakit gurur duyacağı bir güne dönüştüğünü söylemiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir