Kategoriler
Genel

ortaya çıktı

Taze gelin Seda’nın sırrı meydana çıktı Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın evliliği herkesi şaşırtmıştı. Ünlü çifti ile ilgili meydana atılan iddialar herkesi şoke etti. Biz de ünlülerin büyük aşk yaşayıp evlendikleri ilk ve son eşlerini bir araya getirdik Seda Sayan ve Çağlar Ökten’in sırrı meydana çıktı 7. kez evlenen Seda Sayan’ın bu kararı ile ilgili çok çok şey yazılıp çizildi. Kimisi yaş farkında ötürü eleştirirken kimisi de bu kararı destekledi. Çağlar ve Seda çifti ile ilgili bu kez çıkan iddialar herkesi şaşkına çevirdi. Meğer… Taze gelin Seda’nın sırrı meydana çıktı Magazin dünyasının en gözde çiftlerinden Çağlar Ökten ve Seda Sayan’ın evliliği herkesi şaşırtmıştı. Ünlü çifti ile ilgili meydana atılan iddialar herkesi şoke etti. Kendisinden 25 yaş ufak Çağlar Ökten’le evlenerek 7. kez dünya evine giren Seda Sayan ile ilgili meydana atılan iddia çok şaşırttı. Biz de ünlülerin ilk ve son evliliklerini sizler için bir araya getirdik. Kimi ihanete uğradı kimi evlenirken kurduğu hayalleri gerçekleştiremedi… İlk evliliğinde sevinç hayal olmuşken ikinci evliliğinde huzuru yakalamış ünlü isimlerin ilk ve son eşlerini sizler için derledik. İşte 2. evliliğini yapan ünlüler…

 

Seda Sayan ve Çağlar Ökten

 

İlişkilerini ilan ettikleri günden beri gündemden düşmeyen Seda Sayan ve Çağlar Ökten çifti gene olay bir iddia ile gündeme geldiler. İkilinin son vakitlerde mesafeli olmaları ayrılık sorularını getirirken bir yandan da bu evlilik düzmece miydi diye düşündürdü. Konuyla ilgili şimdilik resmi bir açıklama gelmedi. Ünlülerin ilk ve son eşleri Fırtına dizisinde tanışarak evlenen Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım ikilisi 6 senelik evliliklerinin ardından 2014’te anlaşmalı olarak boşandılar. Yıldırım, 2 sene sonra Faslı oyuncu Iman Elbani ile evlendi ve 4 senedir birlikteler. İlk eşi Oren Frensez ile kısa bir vakit evli kalan Başak Dizer, Aşk-ı Memnu setinde tanıştığı Kıvanç Tatlıtuğ ile mutluluğu yakaladı. 12 sene evli kaldığı Mehmet Özer’den ani bir kararla boşanan Tülin Şahin, Portekizli aşkı Pedro de Noronha ile sessiz sedasız dünya evine girdi. İlk eşi Asena Atalay ile olaylı bir boşanma vakitci yaşam sürdüren futbolcu Caner Erkin, ikinci eşi Şükran Ovalı ile mutluluğu yakaladı ve Mihran Ela isminde bir kız bebekleri oldu.

Murat Yıldırım

 

Burçin Terzioğlu ve Murat Yıldırım ikilisi 6 senelik evliliklerinin ardından 2014’te boşandılar. Yıldırım, 2 sene sonra Iman Elbani ile evlendi ve 4 senedir birlikteler.

 

Ali Atay

 

Leyla ile Mecnun’un Mecnun’u Ali Atay’ın ilk eşi Ebru Cansız ile 5 sene bir birliktelik yaşadı. Ali Atay’ın son eşi ise kendi gibi oyuncu olan Hazal Kaya’dır. Ali Atay Hazal Kaya ile 2019 senesinde evlendi çiftin bir yaşında bir oğulları var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir