Kategoriler
Genel

ortaya çıktı

Muhammet Burhan ci-na-yeti ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme geldi. Müge Anlı canlı yayınına misafir olan Mesut Kaya “Sustum ama bundan sonra dayanamadım” dedi ve ve ci-nay-et ile alakalı itiraflarda bulundu. Muhammet Burhan ci-na-yeti ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert’te gündeme geldi. Müge Anlı canlı yayınına misafir olan Mesut Kaya “Sustum ama bundan sonra dayanamadım” dedi ve ve cin-ay-et ile alakalı itiraflarda bulundu. İtirafların sonrası stüdyoda görgü tanığı Mesut Kaya ile Muhammet Burhan cin-ayet-inde şüpheli isimler arasında yer alan Selami Şen arasında gergin anlar yaşandı. Muhammet Burhan cinayeti nasıl ve nerede oldu, itiraf geldi mi?

 

27 yaşında cin-ay-ete kurban giden Muhammet Burhan adlı şahsın yakınları kati-lerin bulunması için Müge Anlı’nın kapısını çaldı. ATV’de yayınlanan programda haftalardır Muhammet Burhan ci-na-yeti işlenirken, köye ait birtakım detaylarda meydana çıktı. Yas-ak a-şk iliş-kilerinin meydana çıktığı yayında Müge Anlı’da reaksiyonsini meydana koyarak, “Köy rehabilite edilmeli” açıklamasında Selami Şen ise “Terbiyesizlik yapma. Beni aşağı indirme” diyerek yanıt verdi. Selami Şen, “Senin yediğin naneleri kimse bilmiyor sanma” demesi üstüne Mesut Kaya “Benim kimseden korkum yok, Türkiye’den korkum yok” dedi. Müge Anlı’nın “Köydekilerin sinirlenmesinin sebebi evli kadınların hepsine iftira atıyorsunuz” ifadeleri üstüne Selami Şen, şunları söyledi:

 

“Müge Hanım, köyün kadınları reaksiyon gösterdi. ‘Artık köyümün ismini ağzına almasınlar’ dediler. Rezil olduk diyorlar. Böyle bir şey yok.” Sustum ama bundan sonra dayanamadım Öte yandan, geçen zamanlarda Müge Anlı canlı yayınına katılan görgü tanığı Mesut Kaya’nın itirafları gündem olmuştu.
Minibüs şoförü olan görgü tanığı Mesut Kaya, “Silah sesi duydum aracı da cinayetin işlendiği yöne doğru dururken gördüm. Sustum sustum ama bundan sonra dayanamadım. Selami o gün oradaydı” dedi. Muhammet Burhan nasıl öldü, Muhammet Burhan hadiyi nedir?

 

AmAsya Aksalur köyünde 16 Ağustos 2021 tarihinde öldürülen 27 yaşındaki iki çocuk babası Muhammet Burhan cin-ayetinde kilit isim olan maktülün eşi Fatma Burhan’ın iddiaları stüdyoda soğuk rüzgarlar estirdi. Müge Anlı ve stüdyodakiler duyduklarına inanamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir