Kategoriler
Genel

PROGRAMI İFŞA ETTİ

Flaş haber.. Esra Erol’da tanınan Fatma bütün gerçekleri ortaya çıkardı.. Programın perde arkasını ifşa etti..Esra Erol Fatma canlı yayında her şeyi itiraf etti! Programın perde arkası ortaya çıktı! Esra Erol bu açıklamalara tepkisiz kalamaz. Esra Erol’da programıyla adını milyonlara duyuran Fatma, bebeği için TikTok’tan canlı yayın açmaya devam ediyor. Son açtığı canlı yayında iki kişi ile sohbet eden Fatma’dan programla ilgili bomba itiraflar geldi.
ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol’da programında geçtiğimiz sezon katılan Fatma, evli ve 2 çocuk babası Ahmet’e kuma olarak kaçmıştı. Zihinsel engeli bulunan Fatma bunun üzerine Ahmet’ten hamile kalarak bebek dünyaya getirmişti. Bebeğin sağlık durumu ise izleyicilerin yüreklerini burkmuştu.

Canlı yayında itiraf etti
Esra Erol’da programıyla tanınan Fatma, zaman zaman TikTok hesabında canlı yayınlar açıp, bebeği için para kazanıyor. Son olarak TikTok’tan canlı yayın açan Fatma’nın yanına iki kişi katıldı. Kendisine programla ilgili sorular sorulunca Fatma her şeyi anlatmaya başladı. Esra Erol’da programının bütün sırrını ifşa etti. Esra Erol’un tepkisi ise merak konusu oldu. İşte detaylar.. ATV ekranlarında reyting rekorları kıran Esra Erol’da programında geçtiğimiz sezon Fatma konuk olmuştu. Hikayesi herkesi derinden üzdü.

Kuma olarak kaçtı
Fatma’nın evli ve 2 çocuk babası Ahmet’e kuma olarak kaçması ve zihinsel engelinin bulunması üzerine ailesi Esra Erol’da programına çıkmıştı. Kızı dünyaya geldi Ancak ailesinin tüm ısrarlarına rağmen evine dönmeyen Fatma, Ahmet’ten bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Bebeği için yardım topluyor Sena ismini verdiği bebekleriyle sık sık TikTok’ta canlı yayın açan Fatma’nın bebeği için yardım topladığı öğrenildi. Bebeğin sağlık durumunun pek iyi olmaması ve cami önünde dilendirilmesi üzerine bütün Türkiye gözyaşlarına boğulmuştu.

Geçtiğimiz gün canlı yayın açan Fatma, canlı yayına katılan iki kişinin sorularını cevapladı. Programın perde arkasını ifşa etti. Programı ifşa etti Canlı yayında Fatma’ya yöneltilen “Her şey oyun muydu?” sorusuna “Hepsi yalan” diyerek yanıt verdi. Fatma, daha önce de Esra Erol’da programının kurgu olduğunu iddia etmişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir