Kategoriler
Genel

RAHAT EDECEKSİNİZ

BUNU KAPINIZA ASIN SİNEKLER KAPINIZIN EŞİĞİNE BİLE YAKLAŞAMIYOR ..Bunu kapınıza asın sinekler kapınızın eşiğine bile yaklaşmıyor. BUNU KAPINIZA ASIN SİNEKLER KAPINIZIN EŞİĞİNE BİLE YAKLAŞAMIYOR Evet, doğru okudunuz!

Sinekleri ve böcekleri evinizden uzak tutmak için ihtiyacınız olan şeyler; madeni para, su ve poşet. Aslında bu yöntemi balıkçılık yapan insanlar ve uzun zamandır sahil kasabalarında yaşayan insanlar uyguluyor. Bu yöntem oldukça pratik ve kolay. Ege’deki sahil kasabalarında ara sıra bu yöntemi uygulayan insanlara denk gelsek bile ülkemizin genelinde uygulanan bir yöntem değil.

Eğer evlerinizden sinekleri ve böcekleri uzak tutmak istiyorsanız size tavsiyemiz bu yöntemi uygulamanız. Böylelikle kimyasal herhangi bir madde de kullanmamış olacaksınız! Gerekli olan malzemeler: Limon suyu, Poşet, Yemek tuzu, Musluk suyu, Parlak madeni para Yöntem nasıl uygulanır? Kullanacağınız poşetin içerisine 500 mL su ve yarım bardak limon suyu ekleyin.

Ardından iki yemek kaşığı kadar tuz ve 7-8 tane de madeni para ekleyin. Daha sonra poşetin ağzını güzelce bir ip yardımıyla kapatın ve evinizin kapısına asın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir