Kategoriler
Genel

Resmen Mucize bitki !

İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi otunu kadınların bitkisi olarak tanımlıyor. Aslan pençesi otu bayanların rahimleri için yaratılmış gibi şifa doludur. Aynı yakı otunun erkeklerdeki prostat sorununa çare olması gibi.. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu testere dişli aslan pençesi otu ile hazırlanan mucizevi bir kür tarifini paylaştı. Yazımızda sizlere aslan pençesi kürü nasıl yapılır, faydaları nelerdir, hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır ve merak edilenleri yanıtladık…Aslan pençesi otu; Prostat, rahim, meme ve l-enf bezi kanserine karşı koruyucudur. Bu ka-nser türlerinin başlangıç zamanlarında teda-vi edici ve önleyicidir. İleri safhalarında da kanseri ya-vaşlatıcı ve büyümesini en-gelleyicidir. Bu bitki testere dişli ve düz yapraklı olmak üzere 2’ye ayrılır. İbrahim Saraçoğlu hocamız aslan pençesi kürü hazırlamak için testere dişli olan cinsini kullanmamızı öneriyor.

 

Hormon Düzenleyici Şifalı Bitki; Testere Dişli AslanpençesiRegl zamanlarında düzensizlik yaşam sürdüren kadınların kesinlikle aslan pençesi otunu kullanması gerekir. İşte aslan pençesi kürünün yapılışı; Adet Düzensizliğine ve Tüylenme Sorununa Karşı Aslan Pençesi Kürü Nasıl Yapılır? (İbrahim Saraçoğlu Tarifi) Kaynamakta olan 1 su bardağı klorsuz suyun içine 3-4 gram yani ortalama 1 tatlı kaşığı kadar kurutulmuş testere dişli aslan pençesi atalım. (aslan pençesi kurusu) Yaklaşık 10 dakika kısık ateşte kaynatalım. Bu şekilde 10 dakika kaynattıktan sonra ocağı altını kapatalım ve soğumaya bırakalım. Ilık bir sıcaklığa gelince süzerek içmeye hazır duruma getirelim. Aslan Pençesi Kürü Nasıl Uygulanır?

Hazırladığınız bu suyu günde 1 su bardağı olmak üzere 30 gün süresince ara vermeden için. 30 günün sonucunda 1 hafta ara verin. Ara verdikten sonra yine 30 gün süresince aynı şekilde bu kürü hazırlayarak için. 67 günün sonucunda kürü sonlandırın.(30 gün içilir + 7 gün ara verilir + 30 gün içilir) Teste dişli aslan pençesi kürü ne zaman, günün hangi zamanında içilmelidir? Aslan pençesi kürü sabah kahvaltıdan 2 saat sonra ya da öğleden sonra aç karnına içilmelidir. Günde en çok 1 su bardağı içilir. Bu kürü her gün taze olarak hazırlamanız gerekiyor FSH Hormunu nasıl düşürülür?F-SH yüksekliğine karşı testere dişli aslan pençesi kürü; Genellikle otuzlu yaşlardaki kadınların a-det dönemlerinin 3. gününde yaptırdıkları tahlillerde FSH sayısal değerinin yüksek bulunduğu görülebiliyor. Bu da kadınlarda “menopoza girdim” korkusu ortaya getirerek bunalıma kadar gidebiliyor. Te-stere dişli Aslan pençesi F-SH sayısal değeri artan bayanlara yardımcıdır. İbrahim Saraçoğlu hocamızın verilen kürü uygulayarak F-SH sayısal değerinin yükselmesini de önleyebilirsiniz.

 

Ayrıca Prof. Saraçoğlu; adet döneminde a-şırı k-an k-aybı bulunduğunda ya da sayıları normalden uzun sürdüğünde de bu bitkiyi tavsiye ediyor. Peki bu bitkiyi kuvvetli kılan özelliği nedir? Testere dişli aslan pençesinin bünyesinde p-hlobaphen etkin maddesi vardır. Bu madde aslan pençesini bu kadar kuvvetli yapıyor. Aslan Pençesinin Faydaları; Prostat, rahim, lenf bezi ve meme kanserine karşı korur ve tedavi eder. Me-nopoza girmiş kadınların gerg-inlik, terleme, gerilim ve hormonsal problemlerine karşı faydalıdır. A-det dönemini düzene sokar. Aşırı k-an-amayı ve uzun süren re-gl dönemini düzeltir. Pr-ostat büyümesini engeller. Ho-rmonları dengeler. Menopoza Giren Kadınlara Aslan Pençesinin Faydaları Menopoza karşı bitkisel te-davi olarak kesinlikle aslan pençesi otunu kullanın. Menopoz dönemindeki bütün sıkıntıların azalmasına yardımcı olur. Bu bitki adeta kadınsal hastalıklar için yaratılmıştır. Her türlü ka-dınsal hastalıklarında bu mucize bitki kullanılabilir. İsterseniz bildiğiniz şekliye çayını yaparak tüketebilirsiniz, dilerseniz de İbrahim Saraçoğlu tarifine göre kür şeklinde hazırlayarak tüketebilirsiniz.Peki bu bitkiyi kuvvetli kılan özelliği nedir? Testere dişli aslan pençesinin bünyesinde p-hlobaphen etkin maddesi vardır. Bu madde aslan pençesini bu kadar kuvvetli yapıyor. Aslan Pençesinin Faydaları; Prostat, rahim, lenf bezi ve meme kanserine karşı korur ve tedavi eder. Me-nopoza girmiş kadınların gerg-inlik, terleme, gerilim ve hormonsal problemlerine karşı faydalıdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir