Kategoriler
Genel

ŞAŞKINA ÇEVİRDİ…

Kolayla saç yıkanırsa ne olur?
Kolayla saç yıkandığında neler olabildiğini biliyor muydunuz? Belki de birçoğumuz bilmekten ziyade bu şekilde bir mevzuyu düşünmemişizdir bile. Kolanın saça iyi gelen yanı… Kolayla saç yıkandırılmış olduğunda, saçta ne gibi bir değişiklik olabileceğini biliyor muydunuz? Yahut kolanın saça iyi geldiğinden bile birçoğumuzun haberi dahi yoktur. Haberimizin teferruatında, kolayla saç yıkamanın sonucunda neler oluyor, kola ne benzer biçimde alanlarda kullanıyor görüp, öğreneceğiz…
Kola ile saçınızı yıkarsanız ne olur?

YouTube da içerik üretici olan bir hanım, kolanın saça iyi geldiğini duymuş ve bir gözlem gerçekleştirmiş. Ellko isminde ki Youtuber bu sorunun yanıtını bulabilmek için kendini kobay olarak seçti. YouTube kanalında, kolayla saçını yıkadı. O anları kayda aldı ve YouTube kanalında paylaştı. İki şişeyi basitı derince bir kaba koyan Ellko saçlarını bir güzel yıkadı. Tüm deri hücresinin ve saçlarının kolayla nüfuz ettiğine kararlı olan Ellko arkasından saçlarını banyoda iyice şampuanlayarak yıkadı. Bahsettiğine göre, saçlarını kolayla yıkadıktan sonrasında gürleştiğini söylemiş oldu. Gürleşen saçları için yıllardır dalgalandırmaya çalışmış olduğunı söyleyen Ellko kola ile dalgalı olarak kullanabildiğini belirtti.

Saçlarını kolayla yıkayan kadının söylediğine göre saçlarında gürleşme ve dalgalandırma da kolaylık sağladığını söylemiş oldu.
Kolanın başka alanlarda da kullanıldığını biliyor muydunuz? Fakat tüm bunlаrı yapmadan önce, bu önеrilеrdеn hiç biri kanıtlanmış deneyler olmadığını belirtmekte yarar var.
Çimlеrin büyüyüp yеşеrmеsini sağlıyor, gübre benzer biçimde…
Deniz anası sokmasına iyi geliyor
Kumaş üzerindeki yağı, kanı, sos lekesini yok eder. Omo’nun azcaılı rakibiymiş aslen…

Arabanın donan ön camına döktüğünüzde, buzu bile çözüyor.
Araba aküsünün pas tutan yerlerine döküp, pasları çıkartabilirsiniz.
Yalnız akü değil, diğer metal yüzeylerdeki paslar da sökülüyor .
Yanan tencere/tavaların, yanık yerlerini kolada bekletin,ondan sonra iyi mi parladığına şahit olun.
Birkaç dakika saçınızda bekletip durulayın, saç reklamındaki kızlar benzer biçimde dalga dalga saçlarınız olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir