Kategoriler
Genel

Sayıları Artacak..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kooperatif market sayısını 3 bine çıkaracağız Kütahya’daki 30 Ağustos etkinliğinde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Vatandaşım ucuz ürün almaya devam edecek” diyerek ucuz ürünlerin satıldığı Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ait market sayısını süratle 3 bine çıkaracaklarını söyledi. Büyük Taarruz’un 100. Yıl Dönümü Kutlamaları nedeniyle Kütahya’da açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarım Kredi Kooperatifleri’ne ait market sayısını 3 bine çıkaracaklarını söyledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye’yi dünyanın en stratejik ülkelerden biri haline getirdik. Son dönemde milletimizin canını ya-kan bazı sıkıntılar var ama bu dünyanın da sorunu.


‘AVRUPA’DA MARKET RAFLARI BOŞ’

Tüm gelişmiş ülkelerin böyle bir sorunları yokmuş gibi davrandığına bakmayın. Bak doğalgaz bulamıyorlar… Marketlerin rafları Avrupa’da boş.
MARKET SAYISINI 3 BİN ÇIKARACAĞIZ’

Biz Tarım Kredi Kooperatifleri ile yurtdaşa daha uygun fiyatlı mamüller satmaya başladık. Bu artarak devam edecek. Market miktarını 3 bine çıkaracağız. Vatandaşım ucuz ürün almaya devam edecek. Yılbaşından sonra aldığımız önlemlerin ve siyasetların günlük yaşamtaki yansımalarını daha iyi göreceğiz. Biraz sabır ve daha fazla destek istiyorum.”
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Türkiye bu küresel fırtınadan en az kayıpla çıkacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Büyük Taarruz’un 100. Yıl Dönümü Kutlamaları nedeniyle Kütahya’da açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan ‘Son dönemde milletimi yakan sıkıntılar var. Ama bu dünyanın da sorunu. Şu anda Avrupa’da marketlerin rafları boş. Türkiye bu küresel fırtınadan en az kayıpla çıkacaktır’ ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir