Kategoriler
Genel

SELÇUK BAYRAKTAR

Türkiye’nin en mühim mühendislerinden biri olan bütün dünyanın söylediğu Selçuk B’ayraktar son zaman daha çok tanınmış olmaya başladı işinin hakkını veren bütün dünyaya insansız hava araçları satan Türkiye’yide bu sektörde önder ülkelerden biri durumuna getiren Selçuk bey her kesimin beğenisini kazanıyor öyleki bundan sonra Chp’liler bile Selçuk bey’i öven twitler atmaya başladılar Selçuk B’ayraktar ve Sümeyye Erdoğan B’ayraktar ikilisinin Ayasofya’da iftar yapar iken çekildiği fotoğraf kısa sürede g’ündem oldu.

CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI SELÇUK BEY’İ ÖVDÜ

Fotoğrafı sunan Chp’li Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, “Lüks mekanlarda şık kıyafetler içersinde gözümüze s’okulan iftarlardan sonra o kadar içten o kadar güzel geldi ki paylaşmadan edemedim.” dedi.

Selçuk B’ayraktar ve Sümeyye Erdoğan B’ayraktar ikilisinin Ayasofya’da iftar yapar iken çekildiği fotoğraf kısa sürede g’ündem oldu Fotoğrafla alakalı iktidar c’ephesinden çok sayıda övgü mesajı paylaşıldı. Muhalefet cephesinde ise Chp’li Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu’nun sosyal medya hesabından yayınlaması ilgi çekti Besim Dutlulu, “Tüm yaşamı s’iyaset olan arkadaşlarım kusura bakmasınlar” diyerek şu mesajı paylaştı:

“Türkiye’ye hizmet eden bir aile”

Sosyal medya paylaşımını Odatv’ye değerlendiren Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, B’ayraktar ailesinin Türkiye’ye hizmet ettiğini ifade ederek şu şekilde söyledi Ben olaya s’iyaset üstü bakıyorum. ‘Ramazan aylarında iftar sofraları gösterişli olmasın’ derler ama devletin en üst makamlarında gösterişli sofralarla karşılaşırız.

Bu ortamın içersinde iktidara yakın birinin bu tür içten bir fotoğrafı çok hoşuma gitti. Akpliler yönünden da fotoğraf çok beğeni aldı. B’ayraktar ailesi Türkiye’ye hizmet ediyor. Benim haddime değil ama iktidar değiştiğinde de bu şirketle çalışılacaktır bu yayınları görenler Chp’lilerin başına taşmı düştü Chp iktidara yakın olan bir isim ne kadar güzel şeyler yapsada bizden övgü alamaz sözlerini akla getirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir