Kategoriler
Genel

SERAY SEVER

Seray Sever’den b’omba din çıkışı! Sözleri herkesi şaşırttı
Kendisinden 10 yaş ufak Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever ikizlerini kucağına aldı. 49 yaşında uzun çabalar ardından anne olan oyuncu ve sunucu, Posta’dan Alev Gürsoy’a konuştu.

“Tanrı dualarımızı kabul etti. Hep ikiz bebek istiyordum. Tanrı gönlümüze göre verdi” diyen Seray Sever inanç çıkışıyla da ilgi çekti.


Kendisinden 10 yaş ufak Eray Sünbül ile dünyaevine giren Seray Sever ikizlerini kucağına aldı. 49 yaşında uzun çabalar ardından anne olan oyuncu ve sunucu, Posta’dan Alev Gürsoy’a konuştu. “Tanrı dualarımızı kabul etti. Hep ikiz bebek istiyordum. Tanrı gönlümüze göre verdi” diyen Seray Sever, inançlı olduğunu dair yaptığı açıklamayla da ilgi çekti.

“Defalarca Umre’ye gittim ailemle. Kalkıp da bir kare fotoğraf paylaşmadım” diyen Sever, “Paranın, imanın, merhametin kimde olacağını bilemezsiniz. Ben ufaklüğümden beri dualarla yetiştim. Ailede de dine en meraklı benim. Çok dua etsek de nazardan korkuyoruz. Hoca gibi oldum. Her gün çocuklarım amacıyla binlerce dua okuyorum” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir