Kategoriler
Genel

Sevindiren haber !

VODAFONE HAT SAHİPLERİNE SEVİNDİREN HABER BUGÜN RESMEN BAŞLADI
Vodafone hat sahiplerine Müjde Akbank tarafından yapılan duyurunun devamında size özel davet koduyla Akbank Mobil’den ilk kez Akbanklı olun, aylık 2 GB kazanabileceğiniz belirtildi. Bunun yanı sıra duyuruda Vodafone faturasına otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave 4 GB kazanacağı belirtilerek toplamda aylık 6 GB kazanma fırsatını kaçırmamak için davet kodunuzu Vodafone Yanımda uygulamasındaki kampanya ekranından alabileceğiniz belirtildi. HEDİYE İNTERNET VERİLİYOR

 

Kampanya kapsamında Vodafone faturalı hat müşterisi olan ve Akbank Mobil üzerinden ilk kez Akbanklı olanlar aylık 2 GB, Akbanklı olduktan sonra 10 gün içinde otomatik fatura ödeme talimatı verenler ilave aylık 4 GB kazanabileceğiniz belirten duyurunun devamında kampanyaya Vodafone Yanımda uygulamasında tek seferlik gözüken davet kodunu Akbank Mobil’den Akbanklı olma sürecine başlarken girerek katılabileceğiniz kodunuzu bir kere görebileceğiniz için aldıktan sonra başka bir yere not etmeniz gerektiği paylaşıldı. Müşteri, davet kodu ile Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde veya şubeden tamamlanması halinde Akbanklı olma sürecini başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında yine hediye GB’lara hak kazandığı belirtilen duyurunun devamında kampanyaya katılmak için Akbank Mobil’den “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak çıkan ilk sayfada size özel ve tek seferlik verilen davet kodunu girerek adımların takip edilmesi ve Akbanklı olma sürecinin tamamlanması gerektiği vurgulandı.

 

KAMPANYANIN AYRINTILARI

 

Akbank’ın kurumsal internet sitesi üzerinden yayımlanan duyurunun devamında kampanyanın ayrıntılarına ilişkin şu ifadeler kullanıldı: Kampanyadan ilk defa ve Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olanlar yararlanabilir. Kampanya sadece Akbank Mobil üzerinden yapılan başvurular için geçerlidir. Kampanya Akbank şubelerinde geçerli değildir. Kampanyadan sadece bir kere yararlanılabilir. Kampanyaya katılmak için Vodafone faturalı hat sahibi olunması gerekmektedir.

 

 

YAPILMASI GEREKENLER

 

Mobil’den Akbanklı olmak için Akbank Mobil uygulamasını indirip, “müşteri olmak istiyorum” butonuna tıklayarak ve çıkan ekranda özel davet kodunu girerek adımların takip edilmesi yeterlidir. Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin aylık 2 GB ve aylık 4 GB kazanabilmesi için 70 yaşın altında olması gerekmektedir. Hediye aylık 2 GB ve 4 GB, hak kazanılması durumunda takip eden ayın on beşinci iş gününde yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir