Kategoriler
Genel

SKANDAL

Müge Anlı ve kardeşi Efe Anlı gündeme oturdu! ‘Babası mezarda çocukları 7’si çıkmadan…Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, babası ölüm döşeğindeyken Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenince tepkilerin odağı haline gelmişti.

Magazinkolik’in ortaya attığı iddiaya göre geçtiğimiz günlerde evlenen Müge Anlı’nın kardeşi Efe Anlı’nın babasına karşı yaptığı terbiyeszlik pes dedirtti. Atv ekranlardında yıllardır şampiyonluğu elden bırakmayan Tatlı Sert programının sunucusu ve yapımcısı Müge Anlı babasının ölümüyle yakın çevresi tarafından eleştirilmeye başlandı.

Magazinkolik. com’un aldığı duyumlara göre Müge Anlı’nın annesi Ayten Sevinç yıllardır çocuklarını babalarına düşman yetiştirmiş. Öyle bir düşmanlık ki 28 yıldır Müge Anlı babasıyla görüşmemiş. Baba prostat knseri olduktan sonra evlatlarını görmek istemiş ama maalesef başarılı olamamış. Üstüne üstlük ardından k-oah hastalığına yakalanınca durumu iyice kötüleşmiş. İhsan Anlı torunlarını da hiç görmemiş ve tanışmammış.

Lidya Müge Akdağ dedesiyle cenazesinde tanışmış. Yüzünü görmeden. Yakınları Müge Anlı’ya oldukça kızgın. Baba ölüm döşeğinde iken iki düğün birden yapılmış birincisi Müge Anlı’nın nikahı ikincisi kardeşi Mert Efe’nin nikahı. Mert Efe babasının cnazesine bile gitmemiş sebebi balayında olmasıymış. Anlaşılan Türkiye’nin bir çok aile dramını ekranlar önüne seren Müge Anlı’nın kendi aile dramı da reyting şampiyonu olacak cinsten.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir