Kategoriler
Genel

ŞOKE OLDU !

2 senedir boş olan eve giren bayan ş’oke oldu! ‘Hayatımda bu tür bir şey görmedim’

SAKARYA’nın Karasu eyaletinde 2 senedir boş halde tespit edilen eve giren bayan gördüğü görünüm karşısında şok oldu. Üç katlı evin en üst katında tespit edilen banyo camından içeri giren kargalar, evin banyo bölümünü çöp ve dallarla doldurdu.


Üç katlı evde oturan Ramazan Aydın ve ailesi, iş nedeniyle iki sene evvel kent dışına çıktı. İki senedir boş duran evin banyo camından giren kargalar, evin banyosunda tespit edilen duşa kabini ağzına kadar çöp ve dallarla doldurdu. Evden gelen karga sesleri ardından Ramazan Aydın’ın annesi Tükeziban Aydın harekete geçti.


Şehir dışındaki oğlunun evin anahtarını kendine göndermesi sonucunda eve giren anne, banyodaki görünüm karşısında şok oldu.
“Hayatımda bu tür bir şey görmedim” Yaşadığı şaşkınlığı izah eden anne Aydın, “Oğlum iki sene evvel iş amacıyla kent dışına çıktı ve evi iki senedir boş halde. Banyonun havalandırma camından kargaların girip çıktığını gördüm. Üst kattan da karga sesleri geliyordu. Anahtarı istedim, kargoyla gönderdi.


Eve girdiğimde, kargaların banyonun camındaki tülü yırtarak girmiş olduğunu ve duşa kabini ağzına kadar dal parçaları ve çöple doldurduğunu gördüm. Şimdi kara kara düşünüyorum, bu kadar dalı, çöpü nasıl boşaltacağım diye. Hayatımda bu tür bir şey görmedim” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.