Kategoriler
Genel

SON HALİ

Ferdi Tayfur’un son durumu şaşırttı!
Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri olan Ferdi Tayfur, aşağı yukarı 11 yıl evvel geçirdiği yüz felciyle hayranlarını üzmüştü.

Ardından böbrek nakli de olan Ferdi Tayfur şimdilerde gözden uzak bir yaşan sürüyor Marmaris’te. Ferdi Tayfur, uzun bir vakit sonra görüntülendi.


Arabesk müziğin önde gelen isimlerinden biri olan Ferdi Tayfur, aşağı yukarı 11 yıl evvel geçirdiği yüz felciyle hayranlarını üzmüştü. Ardından böbrek nakli de olan Ferdi Tayfur şimdilerde gözden uzak bir yaşan sürüyor Marmaris’te. Ferdi Tayfur, uzun bir vakit sonra görüntülendi.

2011 yılsinde yüz felci yaşamış Ferdi Tayfur’un şarkı söylemesi yasaklandı. Dalaman’da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şeker hastası Tayfur’a hekimleri en az bir yıl sahne yasağı koydu. Doktorların önerilerinden sonra gözlerden uzak bir yaşam yaşamaya başlayan sanatçı, uzun bir aradan sonra meydana çıktı.

76 yaşındaki sanatçının menajeri Şirin Gözalıcı, Instagram hesabından Tayfur’un son durumunu paylaştı. Saçı ve sakalı beyazlayan Ferdi Tayfur’un yorgun durumu de dikkatlerden kaçmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.