Kategoriler
Genel

SON HALLERİ

Sarah Ve Musa’nın
Sarah Cook ile Kahramanmaraşlı Musa Kömeağaç’ın aşk 90’lu senelere damga vurmuştu. Bütün Türkiye, Musa ve Sarah’ın aşkını haber bültenlerinden takip ediyordu.

TÜRKİYE’NİN KONUŞTUĞU AŞK..Sarah Ve Musa’nın Son Halleri
Sarah Ve Musa’nın
İngiliz Sarah Cook ile Kahramanmaraşlı Musa Kömeağaç’ın aşk 90’lu senelere damga vurmuştu. Bütün Türkiye, Musa ve Sarah’ın aşkını haber bültenlerinden takip ediyordu. Büyük aşkın kahramanları Musa ve Sarah şimdi neler yapıyor dersiniz? Kahramanmaraşlı delikanlı Musa ve 13 yaşındaki İngiliz Sarah’ın yolları Alanya’da kesişir ve büyük aşk orada başlar.

AŞKI İÇİN DİN DEĞİŞTİRDİSarah’ın ailesinin bütün ısrarlarına karşın çift aşklarından katiyen vazgeçmez ve Türkiye’nin gündemine oturan aşk evlilkle sonlanır. Sarah büyük aşkı Musa amacıyla Kahramanmaraş’a gelin gider ve Müslüman olur.

İNGİLTERE’DE YAKIN TAKİPTE

O devre çiftnin büyük aşkını İngiltere’de yakından takip etmekte ve her gelişmeyi manşetten duyurmaktadır. Kısa vakit sonra aşkları dillere destan olan çiftnin Muhammed isminde bir erkek çocukları olur.

BÜYÜK AŞK BİTERBÜYÜK AŞK BİTER

Tabii bu aşk öyküsünün bir de hukuksal yönü vardır. Mevzu İngiltere ve Türkiye basınında geniş yer bulunca Musa’nın ufak yaşta kızı alıkoymak suçundan ceza alması gerektiği konuşulur. 28 gün hapishanede kalır Musa. Bu esnada Sarah, memleketine döner ve aşklarının meyvesi olan oğulları Muhammed’i de yanısıra götürür. Daha sonra Musa’dan kendi arzusuyla ayrılmak ister O günden sonra da bir daha Musa ile görüşmez.


Sarah Ve Musa’nın
Türkiye’nin konuştuğu aşıklar Musa ve Sarah’ın son durumlarına bakın

İŞTE SON HALLERİ

Muhammed şimdi 18 yaşında çok büyükte bir delikanlı ve 3 kardeşi olan bir ağabey Musa da Sarah’dan sonra iki evlilik yaptı ama onun da evlilikten yana yüzü gülmedi. Şu an 38 yaşında olan Musa’nın lise çağlarında iki adet çocuğu var. Kendisi hala Kahramanmaraş’ta yaşıyor.Sarah ise yeni eşi Graham ile evlendi. Bu evlilikten bir çocuğu daha olan Sarah, her iki çocuğuna da kendi soyadını vermiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir