Kategoriler
Genel

Sonucunu Görün

Bir Diş Sarımsağı Kulağınızda Bekletin ve Sonucunu Görün Sadece 1 diş sarımsak Yetiyor..Sadece 1 Diş Sarımsağı Kulağınızda Yarım Saat Bekletmek o sorunu geçirir Sarımsağın Daha önce Duymadığınız Şaşırtıcı Etkisi Sarımsak Şifa Deposu bir yiyecek Sadece 1 Diş Sarımsağı Kulağınızda Yarım Saat Bekletmek o sorunu geçirir Sarımsağın Daha önce Duymadığınız Şaşırtıcı EtkisiSarımsak Şifa Deposu bir yiyecek.

Genel olarak ister yemek içerisinde dilerseniz çiğ olarak tüketilebilen bu yiyecek bir hayli kuvvetli bir ilaç özelliği taşıyor.Sarımsak Kokusundan ötürü pek çok insan tarafından tercih edilmesede esasında çok büyük hata yapmaktalar.Sırasıyla faydalarından söz edecek olursak Sarımsak : bakteri, maya, mantar, bakteriler ve virüsler üstünde antimikrobiyal Bir etkiye sahiptir. – Sarımsak diğer yandan Kalp k-rizi ve ateroskleroz gibi kardiyovasküler problemlere karşı bizi korumaktadır. Sarımsağın antimikrobiyal etkisi, yüksek tansiyon, felç ve kalp krizi gibi problemlerin yaşanmasınıda engellemekte ve en aza indirmektedir. Bu Şifa Deposu Sarımsağın Daha Önce duymadığınız şaşırtıcı etkileri ise bakın neler. Sizlerde sevdiklerinizle paylaşabilir onların yararlanmasını sağlayabilirsiniz:

Kadın Sağlığı Açısından Çok Yararlı Japonya’da 41 bin kadın üstünde 5 yıl süren bir araştırma yapıldı. Bu araştırmadan çıkan sonuçta haftada bir sarımsak tüketen kadın ile ayda bir sarımsak tüketen bayanlar arasındaki kolon k-nseri riski farkının % 35 olduğu gözlendiği.Kuru sarımsak ekstresinde S-allil sistein, S-allil merkaptosistein, saponinler, uçucu yağlar, allin, allisin, ajoen, diallil trisülfür, sitral, geranoil, linalool, s-metil-1-sistein sülfoksitprotein, mineraller, vitaminler, lipitler, aminoasitler, prostaglandin A2 ve F1 , allinaz, peroksidazlar,mirosinaz bulunmaktadır.

Ezilmiş çiğ sarımsak ise en fazla allisini içeriyor.Mantara karşı Etkili Sarımsağın, hayvanlar üstünde yapılan test sonucu vücutta oluşan 6 k-nser türünün (göğüs, kolon, yemek borusu, prostat, cilt ve mide) ilerlemesini ve gelişmesini engellediği görüldü. Besinsu kaynaklı patojenler,Reklamlarmantar gibi fungal enfeksiyonlar ve solunum enfeksiyonlarına karşı antimikrobiyal etkinlik gösterir.Tümörü Önler K-nserin önlenebilmesi için yapılan ilk araştırmanın sonucu 1957 senesinde yayınlandı. Bu raporda sarımsaktan elde edilmiş olan alisin maddesi k-nserli farelere enjekte edildi ve bu farelerin normalden 6 hafta daha uzun yaşadığı ortaya çıktı.Halsizliği Gideriyor Sarımsağın k-nserden korunmada, k-nser tedavisinde, arteroskleroz, kardiyovasküler hastalıklar, dolaşım bozuklukları, yüksek kolestrol, hipertansiyon, mikrobik enfeksiyonlar, deri enfeksiyonlarında etkili olduğu görülmüştür.Mucize Formül : Sarımsağın antibiyotik etkisi olduğundan kulak enfeksiyonunuz var ise, bir ipe bağladığınız bir diş sarımsağı kulak dışına yerleştirip yarım saat bekleyin sorunun çözüldüğünü göreceksiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.