Kategoriler
Genel

SORDUĞU SORU

Ş’ehidimizin hafızlık arkadaşına sorduğu soru duygulandırdı
Pençe Kilit O’perasyonu bölgesinde şehit düşen Uzman Çavuş Serkan Taşcı’nın hafızlık arkadaşına sorduğu soru okuyanları duygulandırdı.
Uzman Çavuş Serkan Taşcı, Pençe Kilit o’perasyon bölgesinde arazide kayıp düştükten sonra ş’ehit olmuştu.

2 kız, 2 erkek çocuk sahibi olan 4 çocuklu Taşcı ailesinin en ufak çocuğu olan Şehit Taşcı’nın hafızlık arkadaşına attığı mesaj ise herkesi duygulandırdı.

“NAMAZLARI TEYEMMÜM İLE KILIYORUZ ÜZERİMİZ ÇOK PİSLENİYOR SIKINTI OLMAZ DİMİ”
Şehit Taşçı’nın attığı mesajda, “Abi namazları teyemmüm ile kılıyoz da üzerimiz çok pisleniyor sorun olmaz dimi, imkanlar kısıtlı çünkü.” ifadeleri yer aldı.
PENÇE-KİLİT O’PERASYONU BÖLGESİNDE BİR A’SKER Ş’EHİT OLDU
Milli S’avunma Bakanlığı, Pençe-Kilit O’perasyonu bölgesinde Piyade Uzman Çavuş Serkan Taşcı’nın ş’ehit bulunduğunu bildirdi.
Bakanlıktan oluşturulan açıklamada, Taşcı’nın arazide kayarak düşme neticesi ş’ehit bulunduğu belirtildi.

Açıklamada, “Bizleri derin bir a’cı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rAhmet, kederli ailesine, Türk S’ilahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.” ifadelerine yer verildi.
Ş’EHİT PİYADE UZMAN ÇAVUŞ SERKAN TAŞCI’NIN AİLESİNE ŞEHADET HABERİ VERİLDİ
Pençe-Kilit O’perasyonu bölgesinde arazide kayıp düşerek ş’ehit olan Piyade Uzman Çavuş Serkan Taşcı’nın (24), Bursa’da yaşam sürdüren ailesi bilgilendirildi.


Osmangazi ilçesi Panayır Mahallesi 4. Taş Sokak’ta yaşam sürdüren baba Fikret ve anne Gülçiçek Taşcı’nın evlerinin varbulunduğu apartmana Türk bayrağı asıldı.

Bekar bulunduğu belirti edilen ş’ehit Taşcı’nın naaşının yarın İl Müftülüğü bahçesindeki Hüseyin Durmaz Camisi’nde kılınacak c’enaze namazının sonrası toprağa verilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir